reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Lewa, lewa i jeszcze raz lewa:))). Tak sobie tłumaczę, ze Ben będzie lewusem tak jak mama i tatus :-)
gratuluje falujacych brzuszkow. Z niecierpliwością czekam i na to!!
 
reklama
Moj kopie po calym brzuchu. Najchetniej posrodku (trzecia plec :szok: ), ale jak tata albo siostra przyloza reke to od razu ucieka w bok.
 
Ja czuję głównie po środku :-) Poprzedniej nocy ja sobie spokojnie spałam, a Tatuś Młodego/Młodej czuł pod palcami przez brzuszek jak Lokator szaleje. :-D Mnie to nic nie rusza. Nie zauważyłam też preferencji kulinarno - muzycznych, bardziej nie lubi jak siedzę czy leżę - spacer ok.
 
Mój łoobuziak kopie wszędzie- raz z lewej, raz z prawej, czasem na środku coś czuję (może się obraca?), czasem wyżej, czasem niżej:)
Tak w ogóle wpadłam się pochwialić- do tej pory dość słabe były te jego ruchy, ale od 3 dni zaczęły się prawdziwe kopy, a wczoraj wieczorem taki popis odstawił, że szybko zawołałam męża (choć byliśmy pokłóceni) i wyczuł ręką kopniaczka a potem obserwowaliśmy brzuszek i jak mały mocno kopie to brzuch tak troszkę odskakuje do góry (takie jakby wzdrygnięcie). No i tak mały spryciarz pogodził na dobre rodziców:))
 
hej.u mnie tez wczoraj po lewej stronie wyczułam kopniaka:tak: pod ręką,a potem tylko tak w brzuchu,ale to na pewno było to.
 
a jak myślicie czy to jak dziecko sie teraz budzi w nocy itd bedzie się przekładać troszkę chociaz na to jak będzie po porodzie?
 
moja droga,dziecko-noworodek na początku nie odróżnia dnia od nocy i może spać np.jak mój Anti więcej w dzień niż w nocy,o wiszeniu na cycku nie wspomnę:eek:,ale później się normuje.mam sprawdzony sposób na spanie rano dłużej-zasłonić okna ciemnymi roletami,żeby było naprawdę ciemno,wtedy myśli,że jeszcze jest noc.
Antek miał w ciąży często czkawkę,ale później już nie,więc spokojnie:tak:
 
reklama
Do góry