reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych Maleństw

Myśle że na tym etapie, na jakim Ty jesteś, marmilo, to polowa z nas bedzie miała taki problem. ale to akurat powinno cieszyc, choc czasem boli, ze dzidzius jest aktywny. z tego co wiem martwic sie nalezy gdy zbyt dlugo sie nie odzywa.
 
reklama
U nas też cisza, żadnego smyrania łaskotania. Czasem poczuje jakiś "kopniaczek" ale szczerze powiem nie jestem jeszcze przekonana, że to dzidzia.
marmilo Ty tak naprawdę jesteś na końcówce- kopnięcia i ciągłe wiercenie jest normalne. Ja jak byłam z małym często ryczałam z bólu gdy tak sie porządnie przeciągał, badź kopał wiec spokojnie:)
 
Dziewczyny gratuluje kopniaczków:-) Mam do Was pytanie, ja czuję już od dobrych paru tyg, teraz czuje cały dzień wypychanie, czasem nawet widoczne dla męża, zastanawia mnie tylko czemu nadal odczuwam to nisko nad spojeniem, a czasami wyżej w okolicy pępka? czy też tak macie?
 
Witajcie,

ja ostatnimi czasy, coraz bardziej intensywnie czuję takie bulgotanie od środka, w różnych częściach brzucha, najczęściej pośrodku, poniżej pępka i po lewej stronie brzucha... Czekam jednak na wyraźny znak, że to kopniaczek od dzidzi :)
 
asia.85 w czasie najbliższego badania usg poproś lekarza żeby pokazał na Twoim ciele gdzie dokładnie główka, w którą stronę obrócona, gdzie nóżki. i będziesz wiedziała dlaczego akurat w danym miejscu czujesz bardziej a w innym mniej:) Chociaż z drugiej strony półmetek ciąży to chyba taki okres że może sobie fikać koziołki i układać się jak mu się żywnie podoba :)
 
asia.85, mój Bąbel póki co leży sobie do góry nogami - główka na dole, nóżki przy pępku. Tak swoją drogą zastanawiam się czy mu tak wygodnie do góry nogami :baffled:... Jak to mówią "mądre głowy": jak kopie nóżkami - sportowiec jak nic. Piłkarz. Jak bardziej macha rączkami - pianista :-D. Mój Bąbel już tam coś daje o sobie znać, ale na razie tak nieregularnie, że ciężko jest jeszcze odróżnić jego ruchy od sensacji żołądkowych ;-). Tak jak pisze marmila - dowiedz się, jak ułożyło się Maleństwo a wtedy będziesz wiedziała, czym Cię właśnie trącił Maluszek ;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry