reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

A ja się dziwię, że moja córunia właśnie miewa bardzo rzadko czkawkę, bo w poprzednich ciążach odczuwałam ją znacznie częściej. Ale to pewnie bardzo indywidualna sprawa.
 
reklama
Moja Malutka tez nie ma czkawki za czesto, raz na pare dni czuje to charakterystyczne miarowane pukanie....
 
A czkawkę moja niunia miala moze 2 albo 3 razy. Zwykle rano sie porusza troszke, potem ma odpoczynek do obiadu, po obiedzie troszeczke, a najwieksza dyskoteka jest wieczorem - jak to dyskoteka. Zwijam sie i podskakuję od kopniaków, solidne są. Brzuch mi skacze we wszystkie strony, nie ma jak uciec od tych kopnięć, nie są milutkie... :)
Poczytałam troche o tym ze pijecie cole, dobrze, znaczy ze nie jestem sama. Przed ciażą nie piłam coli, po prostu nie lubiłam. W czasie ciąży w lodówce musi byc zapas, bo po prostu piję i juz. Zmienił mi sie tez smak na śledzie, kiedys uwielbialam, teraz nie znosze, ani smaku, ani zapachu... :)
 
Słuchajcie kochane dziewczyny. poznajecie gdzie sa piastki a gdzie pietusie i kolanka?? Pojecia nie mam czym we mnie uderza :) Czym mnie depcze :) Jak to poznac?

Ja odróżniam jedynie małe części ciała od dużych:-D , tzn nie jestem w stanie odróżnić główki od pupci ani rączki od nóżki
 
ja obecnie czuje ruchy Malutkiej coraz czesciej, oczywiscie najbardziej wieczorem (wspomniane dyskoteki...):-) :tak:
i najczsciej czuje ruchy nieco nad pepkiem lub z boku na tej samej wysokosci- i wydaje mi sie ze to zawsze sa stopki...ale pewnosci nie mam...:-p
 
ja wiem jak malenstwo jest ulozone i odrozniam tylko czy to nozki (wysoko pod zebrami) czy raczki (srodek i dol brzucha). ale czy to piastki i lokcie to pojecia nie mam:no:
 
ja jeszcze nigdy w zebra nie dostalam kopniaczka...wiec albo corcia taka Mala albo prawdziwa dama i nie kopie tylko puka raczkami...;-)
 
a ja jestem atakowana z kazdej strony maly bokser mi sie trafi albo mala baletnica :tak: ale tez dokladnie nie rozpoznaje czym dostaje wiem tylko kiedy dupke wypnie a kiedy nozki probuje wyprostowac;-)
 
reklama
Ja też nie odrózniam za bardzo piąstek od stópek, ale wiem kiedy pupka idzie w ruch, albo kiedy nózki spacerują :-D
Najgorzej jest wtedy gdy mały sprawdza co jadłam....och, mój biedny zoładek:-(
 
Do góry