reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Tez mam dzis o wiele mniej do odczuwania niz wczesniej... mała leniwa. Jakis tam kopniaczek raz na godzine/ dwie godziny. Wole jednak, jak jest nadpobudliwa - przynajmniej sie nie martwie. Mam nadzieje ze niedlugo jej przejdzie to leniuchowanie :)
 
Ja jeszcze niedawno jak mój syn był spokojny to się martwiłam,ale juz ostatnio wogle sietym nie przejmuję. Nie to, że totalna olewka,ale wiem,ze zaraz i tak poczuję ruchy, nawet te delikatne. Sporo mi to czasu zajęło ,zebym nie musiała sie tak martwić.
 
moja mala przez kilka ostatnich dni upodobala sobie zabawe w kopanie moich zeber i naciskanie na nie roznymi czesciami ciala. nie bylo to ani troche przyjemne...a raz jak sie w nocy obudzilam to ciezko mi bylo az zlapac oddech glebszy..oj co ja bede miala z taka rozrabiara:)
 
mój dzidziol dzisiaj tez bardzo spokojny. nie lubię tego. co prawda wczoraj wieczorem tak dał czadu, że myślałam, że mi brzuch zmasakruje od środka i to bolało ale jednak wolę już ten ból niż ciszę. dzisiaj to ruszył się kilka racy baaaardzo leniwie. no ale grunt, że się ruszył...
 
Dzisiaj moje dziecko skopało chłopaka w bok,heh. ;-P
Tak w ogóle, gdzie ostatnio sie wypina to mnie piecze. Nie zawsze to piecze, ale jak jest ten moment to przyjemne to nie jest.
 
Elena też mam takie pieczenie/drętwienie na górze brzucha. To chyba mięśnie się rozciągają i stąd to. Do tego wydaje mi się, że się w tym miejscu gdzie piecze robi czerwona skóra. ale później znika. Chyba, że mi się przewidzenia ciążowe wkradły.
 
reklama
Też mi sie tak wydaje, bo u mnie tez siedzi u góry, a jak wiadomo tam skóra mniej sie rozciągnie. Na szczęście to szybko mija. I jest git. ;-)
 
Do góry