reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Moja córcia to uruchamia się jak akurat muszę się skupić... :p
Ale zauważyłam, że często reaguje intensywnymi ruchami jak położę się na plecach i wyreguluje (uspokoję) oddech... Super sprawa - ruch na zawołanie... :)
Najgorzej jak siedzę przed kompem a ona mnie z "buta" po nerkach. Szok... Parę razy mi się zdarzyło jak oberwałam - totalna cisza w pracy a tu nagle taki stłumiony jęk wydaję. Wszystkie oczy na mnie co się dzieje :p - wstyd... :D
 
Heh... u mnie jakoś był do tej pory spokój. Ale od kilku dni widzę, że Mała się rozbrykała =) I szczególnie rano daje czadu =) Ale nie wiem czy wy tak też macie, ale najczęściej czuje jej rączki, a nóżki nie za bardzo. Ale mam nadzieję, że to tak jest. ?!
 
Cos czuję, że będzie problem z robieniem zdjęć małemu. Chciałam zrobić filmik, jak rusza mi się brzuch. Akurat mały brykał na całego. Ale oczywiście jak tylko włączyłam kamerę - cisza. Miałam kilka podejsć i za każdym razem to samo. Mały uparciuch ;)
 
Mój maluszek po wczorajszym mega brykaniu dziś tylko troszkę dał znać o sobie i póki co odpoczywa po wczorajszych szaleństwach :)
 
Cos czuję, że będzie problem z robieniem zdjęć małemu. Chciałam zrobić filmik, jak rusza mi się brzuch. Akurat mały brykał na całego. Ale oczywiście jak tylko włączyłam kamerę - cisza. Miałam kilka podejsć i za każdym razem to samo. Mały uparciuch ;)


Jest dokładnie to samo. Leżę to macha sie cały brzuch, biorę do ręki telefon, czy aparat nagle cisza. Jak odłożę znów szaleje. Już jakiś czas temu pisałam,ze od jakiegoś czasu filmuję brzuch,ale rezultat jest taki jak u Ciebie. Mam nadzieje ,ze wkońcu sięuda.
 
Jest dokładnie to samo. Leżę to macha sie cały brzuch, biorę do ręki telefon, czy aparat nagle cisza. Jak odłożę znów szaleje. Już jakiś czas temu pisałam,ze od jakiegoś czasu filmuję brzuch,ale rezultat jest taki jak u Ciebie. Mam nadzieje ,ze wkońcu sięuda.

U mnie to samo :)
 
reklama
Do góry