reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

ja tam żadnych bulgotań nie czułam, od razu zaczęło do mnie pukać i puka do dziś, bulgotanie to czuje po czereśniach ;-) mój mąż niby też czuje ale chyba ma bujną wyobraźnie chłopak...
 
reklama
U mnie też zero bulgotań, od razu konkretne ruchy. Tylko z drugiej strony może nie zwróciłam na te pierwsze lekkie ruchy i zorientowałam się dopiero jak dzidzia zaczęła się na dobre rozpychać.
 
no uuf to pierwsze kopniecie konkretne mamy za soba,Karmelek wybral sobie odpowiednia pore czyli 24 wczoraj i przez to nie moglam z wrazenia zasnac do 3 :O jak mnie kopnal to myslalam ze to gazy jakies, no ale zaraz znowu kilka razy wiec juz raczej nie bylo watpliwosci, teraz wciagam salatke i tez dostalam strzala wiec spoko, byle jeszcze te fantastyczne szpile w szyjke sie skonczyly boo to nie jest mile i mnie martwi
 
Wy tak sie cieszycie,a ja jak poczułam pierwsze kopniaczki pod koniec czerwca to sie mało cieszyłam ,bo się przytrułam i taki tego skutek.
 
Czuje wyraźne kopanie:) !! :) Niesamowite.... leżę jak w hipnozie jakiejś:) wiercioch mały w końcu daje mamusi o sobie znać:D
 
A ja wczoraj poczulam pierwsze mocniejsze kopniecia.Rany, jak ja to uwielbiam...Cudowne uczucie:-)



 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry