reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

heheeheh, dopiero doczytalam heheeh niezle :) kurcze to moje jest najwyrazniej moje skoro nie kopie :D
kurcze jestem w 18 tyg czy nawet 19 jak liczyc inaczej a nie kopie heh
Sunnflower- jestes w 17t i 4 dni czyli zaczelas 18 tydzien :)
 
reklama
Dzieci najbardziej kopią między 22 a 24 godziną. Najlepiej połóz sie i wsłu**** się. Moze akurat poczujesz.

Nieźle gwiazdki się pojawiły,heh.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez nic nie czuje. Mam nadzieje, że to nie jest nienormalne... Lekarze mówią, że dzidziuś rozwija się prawidłowo :-Dwięc pozostaje mi tylko czekać... :-(

jeszcze Cię sporo pokopie!!

Elena - najbardziej to kopią w 7-8 miesiącu, w 9 mają już mało miejsca i wtedy się bardziej rozpychają niż kopią.
 
Tak to jest .Wczoraj jak dzwoniłam do lekarza to zamiast lipiec prawie za każdym razem mówiłam listopad. :confused:
 
Mnie się dzisiaj lekarz pyta "czuje pani jakies ruchy" Ja na to, że chyba coś czuję - popatrzyl na kartę widzi, że pierwsza ciąża i mówi "Yyyy dopiero ok 22 tc Pani poczuje"... Ogryzkowe ruchy chyba nie były ruchami...
 
reklama
Mnie się dzisiaj lekarz pyta "czuje pani jakies ruchy" Ja na to, że chyba coś czuję - popatrzyl na kartę widzi, że pierwsza ciąża i mówi "Yyyy dopiero ok 22 tc Pani poczuje"... Ogryzkowe ruchy chyba nie były ruchami...
Wiolcia, niekoniecznie! Ja w pierwszej ciązy poczułam w 15 tc, teraz w 13/14 tc. Słuchaj swojego organizmu, bo teoria teorią, a maluszek kopnie/szturchnie kiedy będzie miał na to ochotę i siłę.
Moja ginekolog wczoraj wcale się nie zdziwiła że tak szybko poczułam ruchy, jak zobaczyła tak ruchliwego maluszka i moją "wielką" dwulatkę która przyszła ze mną.
 
Do góry