reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
moja myszka mala namietnie wody plodowe chleje bo mega czkawki ja mecza ... ale czadzior czasem lepszy niz kopniaki ;-);-)
 
Moja dzidzia natomiast chyba bedzie spokojna - kopie systematycznie ale spokojnie i delikatnie. Tyle ze charakterna chyba bedzie bo wymusza na mnie zmiane niektorych pozycji - i bedzie mnie tak meczyc az sie ugne i poloze w innej pozycji :dry:

Gabrysia natomiast w moim brzuszku miala non stop czkawke - bardzo mnie to denerwowalo:baffled: Na szczescie ponoc dziecka czkawka nie denerwuje. :-)
 
Z tych opisów to widzę że dziewuszki bardziej w brzuszku rozbrykane a chłopaki jakieś spokojniejsze .. mój sobie kopie nóżynkami ale nie jest to bolesne i jakos chyba lubi prawą stronę brzucha..
 
Aniam - faktycznie te nasze wrzesniowe dziewczynki sa chyba bardzo rozbrykane:-) Moj Tobiaszek tez preferuje prawa strone i mam wrazenie ze w okolicach pepka z prawej strony mam jakas wypuklosc od tego kopania;-)
 
Hejka jestem nowa tuż po przywitaniu gnam do wrześnióweczek aby wspólnie przeżywać ten wspaniały czas :)

Jestem w kolejnej ciąży i ruchy czułam bardzo wcześnie bo w 13 tygodniu obecnie moja córeńka potrafi mnie zamęczyć, nie wiem ale chyba wszystkie dziewczynki są takie ruchliwe! :)
 
moja mała małpka tez szaleje:-D
uwielbiam jak się pręży i przeciąga:tak: w jednym boku czyje nóżki w drogim główkę:-)
 
reklama
Moja mała gwiazdeczka tez już szaleje, porządnie. Nawet mojemu Marcinowi udało sie załapać na kopniaka, ale był zdziwiony, że tak mocno oberwał! Tez juz wiem kiedy sie pręży i przeciąga. Wczoraj to nie mogłam zasnąć, tak szalała! ;-)
 
Do góry