reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Kama, migdaly. Moja tez sie wreszcie rozkrecila, ale czuje ja tylko w jednej poliwe brzucha, nie wiem czemu
 
reklama
Zgaga okropna sprawa , ale wiecie co , u mnie to występuje jak zjem jakiś serek np. waniliowy danio .. nie wiem czemu a tak to nie mam .. strasznie lubie te wszystkie serki i deserki ale jak ma mnie po nich palić to chyba przestane to jeść ..

A co do kopniaczków maluszka , to mój synuś ostatnio jakiś grzeczny się zrobił , czuje jak tam sobie macha kopytkami ale jakoś tak delikatnie a wcześniej potrafił dać tęgiego kopniaka .. nie wiem czy się martwić , czy to ok.. może dlatego że siedze sobie spokojnie na zwolnieniu i nie mam żadnych nerwów pracowych, to on też spokojniejszy ..
 
Cześć wszytkim wrześniowym mamusiom
Ja nareszcie się do czekałam ale do 23 tygodnia nic nie czułam
Teraz nawet dość wyraźne :)))
 
Magnolia- super, że maluszek dał o sobie znać. Nie ma chyba w ciąży niczego piękniejszego od tych łaskotań i kopniaczków:tak:.
 
czesc wszystkim mamusiom :) ja pierwsze motylki poszulam w 14 tygodniu! az nie wierzylam i od razu z rana pobieglam do google, czy to rzeczywiscie moga byc juz ruchy? :) teraz w 23 tygodniu to az mi brzuch podskakuje kiedy Zuzia sie wierci :) Suuper uczucie :) Mąż poczul 2 tygodnie temu :) Pozdrawiam!! :-)
 
Zgaga, kopanie w pęcherz, sikanie co 15 min i bezsenne noce, kopanina nieustanna, ja nie wiem co to za dziecko?????
 
Ja się przyłaczam do pęcherza, potrafię iśc co 15 min do ubikacji bo nie umiem wytrzymac.... :-D:tak:

.też mam czasem takie dni,najgorzej jak idę z Lenką do piaskownicy ,ona lubi tam siedzieć po 2-3 godz a mnie tam skręca bo muszę siusiu a raczej w krzaczki nie polecę:-D;-) .
 
reklama
Do góry