reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
A mój maluch kopnął dzisiaj panią doktor:-) podczas badania sprzedał konkretnego kopa mój mały rycerzyk, pewnie się wkurzył,że mamusię gniotą:-D
 
tampeza nie strasz :szok::szok: zwyklej nie lubie :baffled: za slodka ... co mam ja rozcienczac ??
Radzilabym z woda, jak nie lubisz slodkiej, ja tez rozcienczam. A wiadomosc mam od swojego profesora ze studiow, wiec chyba pewna. On czesto do USA na wyklady jezdzi i tam robili te badania
 
majeczka- bo się posikam:-D:-D:-D:-D

tampeza- mnie tez nastraszyłaś... ja co prawda bardzo żadko sięgam po colę (przed ciążą w ogóle), ale jak juz to tylko light...

a co do ruchów- ja malucha czuje codziennie, po kilka razy...ale wczoraj wieczorej, jak nie dostałam codziennej porcji kopniaków, to się nie na żarty wystraszyłam:szok: bosze schizy sie zaczęły...
 
reklama
W Niemczech tez jest kmpania na lighty wszelkiego rodzaju. Ogolnie sa niezdrowe i niezalecane. Ja nigdy nie przepadalam i unikam, zwlaszcza nabialu light.

Moje nie kopie, nie wiem juz sama co to, czy jelita czy maluch. Schiza juz jest na calego. Jeszcze jak czytam ze wasze kopia to:-(. W poniedzialek ide do gina, moze sie uspokoje jakos.

Majeczka fajna malpka, na tej pepowinie:-D
 
Do góry