reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Tampeza, racja z aspartamem. Ogólnie też tłuszcze trans to syf, nie powinno się dawać dzieciom ani jeść w ciąży (czyli prawie wszystkie słodycze - w UK pisze na opakowaniu na wszystkim czy zawiera tłuszcze trans więc można sprawdzić, pieczywo cukiernicze (drożdżówki, ciasta, słodkie bułki)).
U nas młody uwielbia drożdżówy, sami musimy więc piec :-)
 
Isunia Niemcy podobnie, ale tu stawiaja na zdrowa zywnosc. Zjedz jednego normalnego masa a nie 15 light:-):tak::-D. Misiek kupil jogurt jogobeli light 1% i co pomino tego ma na 100g jakies 68kalori:szok:. To praktycznie tyle samo co ma normalny roznica jakies 15-20 kalori. A jakos zdrowszy mi sie nie wydaje niz zwykly.
 
ja nie patrzę na to czy coś jest light czy nie jem to co mi smakuje, a coli nie piję bo przestała mi smakować
moja kruszynka wczoraj kopnęła swojego starszego brata, Mateusz aż się zarumienił z radości :-)
a dziś miała czkawkę, jakie to śmieszne uczucie i nie lubi tak jak wasze kiedy za długo przy kompie siedzę
 
Malwinka coraz mocniej daje znac o sobie i jest baaaaardzpo aktywna. Jak taka aktywna bedzie po porodzie to czuje ze rece bede miale pelne roboty:-D:-D
Z siedzeniem przed kompem jest identycznie....dzidzi chyba ciasnio jak dlugo siedze w takiej pozycji
 
U mnie dzidzia daje czadu jak jadę samochodem ale nie wiem czy to od pozycji w jakiej siedze , czy może muzy za głośnej nie lubi :))
 
A mi sie wydawalo, ze juz czuje ruchy, ale teraz nic nie czuje od wyjazdu do Anglii, lekarz w czwartek powiedzial, ze to Ok, słyszałam serduszko, ale i tak sie martwie, ze wy juz wszytskie czujecie, a ja nic......:no:
 
Isia - nie martw sie , ja jednego dnia czuje a drugiego prawie wcale , wyczytałam że to zalezy od wrazliwości tych wszystkich powłok w brzuszku a w książkach to cóż w każdej jest inaczej ..
 
reklama
Do góry