reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Jestem nowa, ale chciałabym się podzielić swoimi odczuciami (z mężem niestety mogę tylko przez telefon). Moja dzidzia od jakiegoś tygodnia daje o sobie znać regularnie ok godziny 10 rano i 22.
 
buffo bardzo zdyscyplinowana ta twoja dzidzia :-D;-)
zajrzyl na pozostale watki mamusiek wrzesniowek ... zapraszamy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
nie wiem tak naprawdę czy to dzidziuś, ale nie przyjmuje innej wiadomości, wczoraj dwa razy poczułam delikatne "smyrnięcie" niesamowite, nie sądziłam że aż tak się wzruszę. To jest wspaniałe.
Pozdrawiam Was kobietki
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:-) ja nasza małą poczułam w 17tyg byłam bardzo zszokowana ponieważ to piękne uczucie,a Wiktoria to nasze pierwsze maleństwo.Dziś mam już 26 tydz. i nie mogę doczekać sie jak będzie z nami:happy: pozdrawiam bardzo gorąco
 
reklama
isunia - wszelkie poradniki piszą tak: jeśli coś poczułaś, podejrzewając że to dzidziuś, to jeśli jutro poczujesz to znów, to znaczy że to dzidziuś... No mniej więcej ;-):-D
Ja pierwsze ruchy poczułam już ze 3 tyg temu, ale były baaaardzo delikatne, no i teoretycznie było za wcześnie żebym mogła te pierwsze ruchy poczuć. Ale wiem że to było to, bo w tym tygodniu, od poniedziałku, potomek mój rozszalał się na dobre i teraz rzeczywiście czuję go codziennie...

Abigail - tak, uczucie jest rewelacyjne!:laugh2:
 
Do góry