reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

pewnie że zabierz mała , nawet koniecznie , będzie miała dwie ciocie więcej hi hi ..
A miejsce mi jest tak naprawdę obojetne , Tobie Ewa z malutka pewnie jest ciężej dojechać ja się dostosuje :))
 
reklama
aaa sorry aniam mi trzeba po kilka razy powtórzyć bo mi się zwoje poprostowały:-D
to może w jakimś miejscu gdzie mała będzie miała radochę jakiś park zabaw dziecięcych?Spytam przyjaciółki ona ma synka w wieku Juleczki pewnie wie co i gdzie fajnego w trawie piszczy:) A my sobie z Aniam popatrzymy :-D przyda się nam pratyka :-)
 
Ewa pewnie wie najlepiej , a nam zawsze łatwiej dojechać :)) .. no tak jak się spotkamy to już będę AniaP a nie AniaM. hi hi ... ale jakoś jeszcze stresa nie mam aż dziwne .. dobrej nocy idę lulu, bo jutro do roboty ..
 
dziewczyny co wy z tymi weselami macie, hehehe.... :-D:-D:-D

ewa: widzę ze na julkę też mówisz żaba... moja to też taka żaba;-)

to ja może nawiażę do wątku;-)
moja dzidzia wczoraj wyjątkowo ruchliwa, dziś dopiero teraz poczułam parę kopniaków... i znów z prawej strony, ciekawe czy będzie już tak do końca ułożona czy się zacznie bardziej kręcić;-):-D
 
my też weselicho mamy 26 lipca ale napewno sobie daruje - bo tylko się umęcze i drogą i ganianiem za Kubą - i jeszcze tam urodze - a nie chce być ważniejszą atrakcją od panny młodej ;-)

U mnie dzidzia bardzij lewostronna :-) a jak robi fikołka to:szok::rofl2: a czkawki jeszcze nie ma
 
Jest, jest, jest!!! To coś, co wg lekarzy, książek i gazet nie mogło byc Dzidzią, bo za wcześnie jednak jest nią!! Czuję wyraźne ruchy już ze dwa tygodnie, coraz mocniejsze, choć wciąż bardzo delikatne. Mężus mówił, że on przykładając ucho też wie kiedy się rusza. Ale dziś!! Dziś!! Przed chwilą!! Mówię Marcinowi, o, teraz się rusza. Więc znów on chce słuchać i mówi że wyraźne słychać delikatnie jak rybka pływa. Ja mówię, że bardzo bym chciała, żeby i on poczuł. I położył rękę...i poczuł!!!! :rofl2::-D:-) Kopnął go synuś/córunia!! Teraz aż skacze z radości. A jaki dumny chodzi.....:tak::laugh2:
 
Kkasiulka! Super!!!!! :-):-):-) A jakie ci się grzeczne dzidzi trafiło :-) Na zawołanie daje znać o sobie :-) Bomba!!!
 
KKasiulka- ekstra:) moje tylko mnie bodzie a ojca traktuje ulgowo:)Wczoraj Y. leżał pół godziny z dłonią na moim brzuchu czekając na kopa i zasnął :-)
 
reklama
niesamowite... taka mała istotka, a tak potrafi mamusie mocno skopać- mówię o swoim maluchu... który juz daje mi nieźle popalić:-D:-D malutki "odzywa się" po kilkanaście razy w ciągu doby:-) oooo teraz też:-D
 
Do góry