reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

:tak: fantastyczne uczucie! Ja wciąz czuję maluszkla bardzo delikatnie, ale daje o sobie znać codziennie wieczorkiem, szczególnie jak siedzę wieczorkiem na forum :-D
Tylko udawało że jest grzeczne, wczoraj juz nie chciało tatusia kopnąć :laugh2:
 
reklama
aaaaaaaaa u nas nadal cisza..........leniwe cos to dziecko., albo matka za tlusta:-:)-(.........ciekawe jak u Klajo..........moze jak sie w koncu odezwie to tez bedzie miala dobre wiesci...........

Kkasiulka gratulacje!!!!:-):-):-)
 
ajako: mogę się z tobą licytować na tłustość hehehe, i murowane że przegrasz, więc to nie sprawa tłustości... po prostu jedne czują wcześniej, inne później;-):tak:
przyjdzie dzień że się rozkopie na dobre... aha i kup sobie orzeszki w miodzie, na mojego zgredka podziałało;-):-D:-D:-D
 
hej, fajnie trafilam na ten wAtek bo akurat dzis moge napisać że ja też tego doświadczyłam, zsamego ranka już się przebudziłam, i tuż pod pępkiem jakbyktoś dotykał od środka 2 razy.. w sumie to juz skończyłam 18 tydz wiec chybo to już to!! bardzo miłe doświadczenie..oby częściej..:-)
 
magda- gratuluje!!!

u mnie bez zmian- maly szaleje:tak::-D:tak: ruchy czuje codziennie, baaaa... po kilka razy dziennie:tak:cudne uczucie... przeżywam to poraz drugi i tak samo intensywnie:-D
 
Ja wczoraj wieczorem poczulam takie jakby babelki w dole brzucha. Nawet udalo mi sie meza zawolac i on tez poczul. Ale nie wiem jeszcze czy to Dzidzia czy moze moje wnetrznosci:) Jestem pierwiastka i zaczelam 17 t.c wiec to moze troche za wczesnie.
 
Mój pisklak dzisiaj wypchnął nogę koło pępka i tak sobie trzymał. Połaskotałam go trochę, potem zabrał i poszedł sobie głębiej:-)
Wczoraj tatuś polował na kopniaczka,ale się nie udało, mały jak tylko Y. przyłożył dłoń do brzucha uspokoił się, umościł pod jego ręką i był spokój:tak:


A wogóle on jest jakiś prawicowy:tak: więcej go po prawej niż po lewej.
A kopie ciągle, od rana do nocy praktycznie z małymi przerwami kiedy jestem najedzona...
chociaż właśnie rozbrykał się na nowo:) Ten pajac z tygryskiem brykającym to zdecydowanie trafiony pomysł hahah ...:-)
 
reklama
Do góry