reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Ewuniu- w Galerii Mokotów, ale nie umiem Ci dokładnie wytłumaczyć gdzie, nawet piętra nie pamiętam ale na "mapie" sklepu znajdziesz na pewno:) fajne dziewczyny pomogą, polecą, doradzą.Kupiłam tam ostatnio świetną spódniczkę jeasnową i jak tylko mogę to w niech chodzę :-) super wygodna. W sierpniu czeka mnie ślub koleżanki w Krakowie i nawet upatrzyłam sobie tam taką żółtą sukienkę jak Big Bird z ulicy sezamkowej:p o ile dam radę pojechać w co wątpię:(
 
reklama
No mnie zaczyna uciskać mój dd:(
H wczoraj jak zobaczył to się złapał za głowę i było tylko: "Jezusie, ale masz bimbały!!!!"
 
W sierpniu czeka mnie ślub koleżanki w Krakowie i nawet upatrzyłam sobie tam taką żółtą sukienkę jak Big Bird z ulicy sezamkowej:p o ile dam radę pojechać w co wątpię:(

ja w sierpniu tez mam wesele u kuzynki, ale na pewno nie dam rady pojechać... bo to ze 2 tygodnie przed terminem... i w dodatku w pile.
w czerwcu też mamy dwa wesela i w lipcu jedno... i na te się wybieramy:-):-) i zaraz po porodzie ślubuje brat P...
 
Ewcia- no ja niby miesiąc, ale nie wiadomo jak się będę czuła i jak wielka będę do tego czasu a tu jeszcze weselisko jakieś wydumane, pod gołym niebem, to co mam z fotelem jechać czy może sako ze sobą targać hahah.Mój mi zapowiada,że absolutnie nie ....A ta koleżanka jak ją poinformowałam o mojej ciąży powiedziała: no wiesz co, aleś termin wybrała pewnie teraz nie przyjedziesz bo się będziesz źle czuła....:baffled: Odpowiedziałam, że dzięki że nam tak dobrze życzy:-)
 
Ewa - pępek swiata jest na parterze koło sephory , mniej wiecej na środku GM , niedalekko fontanny ( poprzeczna alejka do tych głównych ) jako pracownik GM wiem co gdzie jest na pamięć , jak będziesz się wybierała daj znać może będę w pracy to sie zobaczymy przy okazji :)) ciuszki są rzeczywiście super, choc ze spodniami jeans troszkę przegieli 385 zł ... troszke drogawo.. co do spodni jak już pisałam wcześniej polecam stiosko w KDT , do wyboru, do koloru , jeans , materiał sztruks , co tylko chcesz, wszystko po 120zł .. wiec cena też ok..
Bluzeczki są super w cubusie ( też w G. mokotów parter ) maja bardzo duzo bluzek " obcinanych pod biustem ) no i tanich ok 50-70zł ..
ja w pracy dostałam tzw . ciuszek pracowniczy ( dostajemy co trzy miechy - buty, 3 koszulki, 3 bluzy i dodatki ) no i wybrałam juz sobie takie rzeczy w których dłużej pochodzę ..
Co do wesel najbliższe w maju 3- go , potem 30sty sierpień .. |(J. wiezie moją koleżanke do slubu) trochę lipa bo to 8dni przed terminem , ale jak cos damy komuś auto i niech sam ich wiezie :))( J. jak już kiedyś pisałam pracuje w firmie motoryzacyjnej więc dlatego robi jako kierowca u znajomych i wypożyczalnia samochodów ) na ten 3go maja też w roli kierowcy ..
 
reklama
Do góry