reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

He, he, he ajako - wycieli Ci słowo o uważnym słuchaniu, he, he, he... a mnie wszyskie ku****wy przeszły bez cenzury, tą sobie sama ocenzurowałam:)))))
 
reklama
dziewczyny gratuluje!!!!

u nas też maluch szaleje:tak::tak:

klajo, ajako- w krotce i wy się nam pochwalicie:-D:-D na razie pierwszeństwo mają mamusie wtórne:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczyny ja ruchy czuję od 16 tygodnia.
Być może cwezsniej poniewaz to druga ciąża-tak zresztą tłumaczyl mi gin.
Wczoraj po raz pierwszy mąż poczul kopniaczka pod reką :))))
 
anastazja - nooo, super z tym kopniaczkiem... moja oponka zagłusza wszystko;-)
:-D

dziewczyny a mój maluch coś dziwnie nadaktywny, to chyba te spodnie, podobno dzieci kręcą się jak są ściskane... już rozpiełam do końca suwak normalnie, bo mnie zdziela i zdziela;-):-D
chyba druga wierzgała rośnie:sorry2:

a tak w ogóle to w 18 tyg dziecko ma kilkanaście cm, a rozciągnięte 25! więc ma co kopać:-D
 
artemida mnie też się "przelewało" po słodkim w 15 tygodniu... myślę że twój małżonek to jednak jelitek nie słuchał:-D
 
sknera jestem i tyle... hehehe... okropna mama... po co kupować ciuchy na 4 miechy, hehehe...
ciążę z magdą fakt, faktem od 19tyg na L4 przechodziłam w dresopodobnych i było mi wygodnie i potem te ciuchy wykorzystałam...
...ale kupię sobie jedne wyjściowe;-)
 
Korni- z tym ściskaniem to chyba coś jest - mój kopie jak się nachylam np przy pisaniu postów:p a jak jestem konkretnie głodna i biorę pierwsze kęsy do ust to wtedy zaczyna się parada:) Jak mi bardzo "dokucza" to przykładam rękę i się uspokaja:tak: kochane dziecko naprawdę, chyba po ojcu ma charakter..
Ja w ciążowe ciuchy wskoczyłam w II miesiącu... Brzuch mi wywaliło od samego początku, jak byłam w III to ludzie mnie pytali czy to już VI... No a poza tym pierwsza ciąża, tatuś dumny poleciał i nakupował mi galotów to co mi tam :-D
A w weekend poszłam do Mothercare i kupiłam super pakę specjalnych fig bo z tym był problem, normalne jednak dawały w kość (dosłownie:-D) mają fajne przeceny. największy problem mam z biustonoszami, te które kupiłam z myślą , że posłużą do koncą są już małe:( chyba się przerzucę na jakieś topy elastyczne bo nie idzie nastarczyć :tak::szok::-D
Mi jest ciężko znaleźć rozmiar na siebie, kupuję w Pępku Świata, rozmiar XS na dół na górę nawet M-ka:p (to brzuch to brzuch!) ale tegoroczna moda jest dość łaskawa te tuniczki i bluzki nadają się spokojnie na brzuszek (na razie) a potem też posłużą:laugh2: mam nadzieję (znowu) ....
 
Moje wczoraj zdenerwowalo sie na siostre co skakala matce po brzuchu i skopalo matke:szok:. Ciezkie czasy nastaly dla mnie wrog zewnetrzny i pasozyt wewnetrzny no i na dokladke jeszcze ojciec tego wszystkiego:-D:-);-)

Korni ja tez w klubie skner:tak:
 
reklama
Do góry