reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

ja tam nadal ruchów nie czuję - jakaś gruboskórna chyba jestem - przewala się coś co chwila ale nie dam głowy że to nie szaleją jelita. Za to mój mężuś wczoraj się witał z dzidzią i jest przekonany że został skopany. A niech sobie myśli - przecież nie będę mu wmawiać że to moje jelita się z nim przywitały.
 
reklama
kobietki kochane dopisuję się na listę czujących najsłodsze kopniaczki
mojej kruszynki są na razie delikatne, czasem ma też czkawkę
kurka a myślałam że ten dzień już nigdy nie nastąpi :-):-)
 
Gratuluje kopniaczków
- u nas wczoraj było prawdziwe disco w brzuchu - szaleństwo :-) uwielbiam czuć Tego mojego malucha
 
reklama
Asiula nie martw sie.........my tak terminowo blisko.........i u mnie tez cisza.........juz sie tak wieczorami skupiam i wslu****e, ale najczesciej przy tym zasypiam hehehe!!!
Jak mnie zdzieli jakos w ciagu dnia, to zapewne zaczaje hehheehe
 
Do góry