reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

ja rowniez do super szczuplych nie nalezalam nigdy, te kilka kilo bylo, ale to niebyla jakas tam nadwaga - fakt teraz juz wogole jest troche wiecej, ale ... no, jak po pierwszej ciazy sie nie dojdzie do siebie, to tak pozniej jest :(
i moj brzuszek, zaczal sie 18 tydzien i teraz pytanie - czy mam taki brzuszek, bo dzidzius duzy, czy po prostu sadelko ;)
 
reklama
No patrzcie jaki miły zbieg okoliczności :)
Dziś ide prywatnie popatzreć na Maluszka razem z mężem.
A gdzie dokładnie Madziu mieszkasz? Ja - Fordon :)
 
Wczoraj byłam na USG i małe fikało i kopało jak wściekłe ale niestety nic nie czułam, przynajmniej widzieliśmy oboje że sie rusza :)
Wczoraj widziałam je wogóle pierwszy raz - niezapomniane uczucie :-D
 
Ja mam takie wrażenie jakby mi jakaś " rybka " w brzuchu pływała hi hi ... mam nadzieję , że to dzidzia a nie jelita
 
Laski....czy to mozliwe zebym cos czula? Znaczy sadze ze to nie to...ale cholera...co to...??? Po pierwsze chyba za wczesnie???? Bo przeciez u mnie to dopiero jest 14 tydzien... Po drugie..chyba za wysoko..bo to co czulam to po lewej stronie (tam sie mi rozpycha bejbik) na wysokosci pepka... Ale czulam takie...dziwne gulgotanie..jakiego NIGDY jeszcze nie czulam...to moze byc to????
 
reklama
Do góry