reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
u mnie też cisza - to znaczy coś czuję ale nie dam głowy że to moje jelita nie szaleją...
ostatnio widziałam u koleżanki siniaka na brzuszku po kopnięciu maleństwa - moja córcia nie uszkadzała tak mamusi, mam nadzieję że jej młodsze rodzeństwo weźmie przykład ze starszej siostry
 
u mnie mały sie rozszalał na dobre:-D:-D ruchy czuje już codziennie i wyraźnie...szczególnie wieczorem w łóżeczku:-) mój P. nie mógł uwierzyć, że czuje je tak wcześnie, więc poprosiłam go o położenie ręki na moim brzuchu i.... też wczoraj dostał kopniaka:tak::tak: ale był w szoku, że takie małe ździebełko już tak "mocno" kopie:-D:-D
 
Mi tylko narazie coś się tam przelewa... koleżanki mi mówią " zobaczysz jak to fajnie jak dzidzia kopie " a tu narazie jeszcze nic ... :sorry:
 
reklama
Moje tez nie kopie. Paulina tak kopala i szalala ze caly brzuch mi skakal a ja bylam obolala.Moja siostra z blizniakami miala wiecej spokoju niz ja z tym pedrakiem. Teraz jest nie wiele lepiej. Oczy do okola glowy bo diabel szaleje i ma 200 procent normy o 22 wieczorem. Wiec moze to bedzie spokojne.:tak:
 
Do góry