reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy Maleństwa

Dziekuje wszytskim za gratulacje!
Izabelka tak cieszymy sie oby bylo zdrowe:)a ty juz wiesz jaka plec?
sylwiaz to takie slodkie co|?
Bunia dziekuje:)pozdrawiam was
 
reklama
Na pwno będzie zdrowe jak rybka :)
U nas nic się nie zmieniło= na 90% dziewczynka- ale po ostatnim usg nie wiadomo bo nic nie powiedział!
pozdrowionka
 
Fajnie macie przynajmniej wiecie jaki ciuszki kupowac,my bedziemy kupowac neutralne narazie,a dopiero po porodzie konkretniejsze.Naprawde juz sie nie moge doczekac. :D
 
lwica ja też tylko neutralne, bo mój braciszek miał być siostrzyczką ;D :D :D i dopiero jak zobaczę to uwierzę :)
 
Witajcie. Dla mnie płeć dzidziucha wciąż jest jeszcze zagadką. Ale, ale: dziś postanowiłam pobawić się z Maleństwem - mam takie małe radyjko ze światełkiem i to światełko przyłożyłam do brzucha... NO, NIESAMOWITE; dostałam takiego kopniaka, jak jeszcze nigdy w życiu!!! Aż podskoczyłam z wrażenia - nie wiem, czy się podobało, czy przeciwnie.
 
hushia hihihihi:) moja dzidzia byla obrazona przez dwa dni po USG jak przyswiecili jej swiatlem nie chciala wogole kopac a na USG ruszal sie jak wariat pozdrawiam
 
Wogóle ten mój Maluch jest dość wrażliwy na zewnętrzne bodźce... Jakis miesiąc temu słuchałam sobie REM i przysunęłam słuchawki w okolice brzucha - WIERTEŁKO!
Cieszy mnie to, bo zdaje się,że przy okazji nieświadomie przetestowałam oczy i uszy Dzidziucha ::) są sprawne ;D
 
reklama
witajcie kacha jestem jestem ale jakas do ..... leniwa nie mam sily i cos mnie grypsko lapie malo ostatnio zagladam ale obiecuje ze sie poprawie :)
zdjecia Aleksa sa na styczniowe mamusie
pozdrawiam
 
Do góry