reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Dziewczyny wczoraj mój mały dał mi popalić cały dzień. Kurcze szalał jak nigdy,wyciągał się i wkładał nóżki po żebra albo w okolice pępka. Brzuch miałam nieustannie napięty i co go dotknęłam to tylko czułam jak się tam wierci,puka i wyciąga. Dwa razy nieświadomie krzyknęłam jak dostałam takie prządne kopniaki :rofl2:Wieczorek poczułam przesuwającą się nóżkę-nawet przez piżamę było widać przesuwająca się gulajkę:sorry: Nie wiem co na niego tak wpłynęło,ale dopiero w nocy odpuścił:-p
 
reklama
Moja obudziła mnie już o 6 i szalała do 8 non stop. Mateusz też kopał, wariował nawet na USG był w ruchu i powiem Wam, że Mu to zostało. Do dziś jak odrabia lekcje to nogami macha, jak je to najchętniej by skakał, w szkole się wierci. o mamma mia, jak mi drugie takie ruchliwe rośnie?
 
Mi już Mama i Teściowa powiedziała żebyśmy się szykowali na nie przespane noce:happy:
Wojtuś dosłownie codziennie od 5 rano do 8 potrafi. Potem od 12 i aktualnie teraz też się rozpycha:happy: od 18 do 20-21 gdzieś a potem od 22-23 do 3 w nocy potrafi i wtedy najbardziej daje czadu :-D
 
A Laurka ciągle się wierci, przeciąga. Rano jak przemeblowanie robiła, to nie wiedziałam jak mam się położyć:eek: Aale dla niej wszystko wytrzymam :rofl2:
 
Mój młody od trzech dni ma zabawę i w pycha się pod żebra, a mamusi w cale nie jest do śmiechu:(
 
Moja Gabi jest strasznie ruchliwa, szaleje i w dzień i w nocy. Nie raz zastanawiam się kiedy śpi:-). Na szczęście żebra na razie omija, ale zdarza się jej kopnąć w kość miednicy i nie jest to zbyt przyjemne:no:.
 
Mój Kubuś od dwóch dni jest dziwnie spokojny i w dzień i w nocy...Już zaczynam się martwić....Czuje tylko delikatne ruchy od czasu do czasu. Chyba że do Niego zastukam to mi odpowiada ciut mocniej....:-( Mam nadzieję, że wszystko ok.
 
reklama
majowa mamusiu każda z nas ma takie spokojne dni maluszka, więc... spokojnie :) chyba, że będzie się przedłużało to skonsultuj to z lekarzem. moja córeczka też tak ma, że jednego dnia fika, drugiego dnia fika, a następnego jest spokojniutka. nasze dzieci, tak jak my, nie zawsze mają dzień na "rozrabianie" ;)))
 
Do góry