reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Mój synek miał wczoraj wiercącą tylko brzuch kształty zmieniał, ale jak tatuś chciał popatrzeć to młody się od razu uspokoił.
 
reklama
Oj mój Kubuś też daje mi popalić...Mało co śpi, większość doby fika i wciska się gdzie może, a wieczorami najchętniej włazi mi pod żebra...Rano znów budzi go dźwięk budzika i koniec spokoju :-) Widać, że Maleństwo ma już duuużo siły i mało miejsca, a mamusia niestety boleśnie to odczuwa. Ale co tam - nie ma przyjemniejszego bólu jak ten zadany nam przez nasze Maluszki, więc niech kopią na zdrowie. :-D
 
moj to ostatnio upodobal sobie miejsce tuz pod pepkiem a raczej tak za pepkiem na jego wysokosci tak cwiczy ze pepek wysadza mi do przodu i az rwie. Ale lubi tez sie wyciagac, takie smieszne uczucie wypychania, jak maz wroci do domu to zgram zdjecie z komorki i Wam pokaze jak ostatnio moj brzuch wygial sie w dwie gule
 
mogę się dołączyć do pobitych mamuś;-) junior dzisiaj nieźle szalał w nocy głównie miedzy 3-5, albo nurkował głową w pęcherz albo nogami w żebra, paskud jeden;-) a teraz śpi niewiniątko
 
to tak jak nasza Lenka, wczoraj cały wieczór, pół nocki i dzis od rana sobie w brzuszku taniec z gwiazdami urządza ;))))))
 
od jakiegoś czasu dzidzi mi tak dziwnie drży w brzuszku tak jak już kiedyś pisałyście o tym niby wiem że to też jest ok ale bardzo niepokojące odczucie :eek:
 
reklama
julisia,bra też odczuwam takie drgaweczki w brzuchu.
A czujecie czkawke u malucha?Bo mój mały często czka, a czuję to w dole brzucha,więc pewnie główkowo jest ułożony
 
Do góry