reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

U nas w tej chwili coraz mniej jest kopniaków, chyba że w nocy, wali w bok na którym leżę tak jak was i odbija się z drugiej strony, za to coraz częściej czuję obracanie i rozpychanie.
 
reklama
obracanie i rozpychanie to i ja juz wyczowam, ale powiem, ze czasem to jest takie dziwne uczucie...nie raz szturchnie mnie tak, ze az podskakuje. Ale zauwazylam, ze ostatnio budzi sie razem ze mna, zadzwoni budzik ja oczy otwieram i nagle zaczyna sie pobudka u malego
 
mandrzejczuk u mnie jest podobnie :) Lenka budzi sie razem ze mną, co siuśki w nocy to kopniaczki :)
 
Mój mały też fikał jak szalony po glukozie. Śmiałam się do męża,że chyba się naćpał słodkiego i szaleje ;-)
W nocy to standartowo - nie daje mi spać i jest najaktywniejszy - pewnie imprezowicz rośnie :-)
A co do ruchów - wczoraj poczułam jakby skóra napinała mi się pod pępkiem w jedym punkcie, dotknęłam i poczułam taką maluśką górkę - podejrzewam,że to była nóżka. Jak dotkłam, to za chwilę się schowała. Ale to było fajne uczucie:tak:
 
te napinania pod skórą tez czuję.....najpierw sie trochę tym stresowałam, ale teraz juz wyluzowałam. Wczoraj bylismy w szkole rodzenia....mielismy m.in. rysowanie na brzuszku - Małemu najwidoczniej bardzo się podobały zajęcia, bo cały czas brykał jak szalony :-)
 
Ostatnio gdzieś czytałam że dzieciaczki przesypiają teraz około 15godzin na dobę
 
:-):-):-) wczoraj pierwszy raz moja mała szalała tak że brzuch mi cały podskakiwał i widać że rośnie na takiego łobuziaka jak jej siostra;-)
 
reklama
A moj skarb dzisiaj taki spokojny, że aż zaczynam się pomału martwić, fakt faktem co jakiś czas da o sobie znać, ale to są pojedyncze koniaczki. Mam nadzieję, że tylko dzisiaj będzie miał taki leniwy dzień.
 
Do góry