reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

andrewa88 ja używam i tak słychać bijące serduszko, ale czy kupować specjalnie stetoskop do tego, ja mam bo mam w pracy, ale jak już bym miała kupować o kupiłabym dopler jest wyraźniejszy dźwięk.
 
reklama
ufff....a juz myslałam,ze tylko mój Mały tak sie pręży i przeciąga w brzuszku....i zaczęlam się bac , ze to moze cos nienormalnego....
 
moja lenka też jak czasami zapoda kopniaka to... uff :) lubi tez się wgniatac w pęcherz, że co 5 min do toalety trzeba latać :) ale wtedy to czasami aż zgarbiona chodzę ;)
 
A jak śpicie w nocy?
bo mnie mała tak szaleje że ostatnio dwie noce nie przespałam. Pierwszej nocy niezależnie od pozycji ciągle kopała, a gdy leżałam na boku miałam wrażenie, że mała biega po materacu łóżka w moim brzuchu.Po paru seriach kopnięć - oddałam małego kuksańca i zaczęła biegać po drugiej stronie boku.... i się poddałam. Dzis było nieco spokojniej, ciągle była aktywna, ale nie aż tak mocno.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na nocne szaleństwa?
 
Ja niestety nie mam :-( Mój Maluszek to mały złośliwiec i kopie w ten bok, na którym akurat leżę...i nie ma na Niego rady. Też miewam nieprzespane noce. Trochę to męczące ale cieszę się, że Maleństwo ma się dobrze i fika w brzucholku :-)
 
Moja mala tez kopie w ten bok na ktorym leze najczesciej. Ale wogole mi to nie przeszkadza, nawet jak mnie budzi. Ja popostu uwielbiam jak ona kopie niewazne gdzie i z jaka sila moze mnie kopac caly czas:tak: Ale jak juz nieraz pol dnia sie nie odzywa to strasznie sie martwie... Na szczescie nie zdarza sie to czesto.
 
a ja mam pytanko do tych z Was, które mają za sobą glukozę. Czy wasze dzieciaczki po wypiciu tego świństwa tez kopaly jak szalone? Moja Lenka od rana fika praktycznie bez przerwy i to czasami z taką siłą , że aż mnie to zaskakuje :) zeby nie było- uwielbiam to i jeszcze do niej mówię, aby kopala ile może ale pytam z ciekawości. z drugiej strony po takiej dawce energii trudno sie dziwić ;)
 
oj taaaak, mi od tygodnia juz nie daje spac i naparza mnie wlasnie w ten bok, na ktorym leze i co najgorsze te harce sa coraz silniejsze. A ostatnio zauwazylam, ze czasami jak wstaje i ide sobie to mam wrazenie ze siedzi mi doslownie w samej szyjce bo taki mam nacisk, ze jak ide to mam wrazenie, ze zaraz cos mi wypadnie ale po paru krokach sie przekreca i juz ulga jak ta lala.

bra ja nie pamietam jak to bylo po glukozie, bo przespalam te 2 godz, wiec ci nie powiem, ale po slodkosciach zawsze daje czadu, wiec na pewno Lenusi smakowalo ;-)
 
reklama
Bra ja dzisiaj rano czytałam że po glukozie dzieci bardziej kopią, tak samo zauważyłam że jak zjem coś słodkiego to mała bardziej zaczyna szaleć.

Moja też całymi nocami szaleje, kopie szczególnie w bok na którym leżę, ale mam wrażenie że chyba ciasno się jej robi bo coraz częściej się rozpycha jakby próbowała mi brzuch powiększyć.
 
Do góry