reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

mnie dizsiaj kopal cala noc i nie moglam przez to spac, ale chyba spodobal mu sie wczorajszy wypad na basen bo co ja do wody to on swoje harce i za kazdym razem jak dotykalam brzusia to tez, wogole od tego tygodnia zauwazylam wzmozona intensywnosc w jego ruchach, rozpycha sie jak nigdy
 
reklama
Jak czytam wasze posty to wychodzi, że mój synek jest jakiś mało ruchliwy :( Coś tam czuję czasem, ale tak delikatnie, mąż jak dotknie brzucha to też odczuwa na razie tylko pulsowanie. Chyba, że taki grzeczny jest ;) Ale w zasadzie ja późno zaczęłam odczuwać ruchy, bo około 21 tygodnia.
 
Moja mała już tak mocno kopie że szok, czasami jak mnie kopnie to aż mnie zgina w pół. I do tego rozpycha się cały czas chyba jej się ciasno zaczyna robić.
 
moze byc ze im juz coraz ciasniej bo ja to odczuwam takie rozciaganie sie wlasnie, leb mi wbija ponad pepkiem w kierunku prawego zebra, a kopytka gdzies po stronie przeciwlegej tak nisko w podbrzuszu, smieszne uczucie, ale najfajniejsze jak ta glowke tak wypycha, mam tylko nadzieje, ze zdazy mi sie przekrecic i ominie mnie cesarka...
 
moze byc ze im juz coraz ciasniej bo ja to odczuwam takie rozciaganie sie wlasnie, leb mi wbija ponad pepkiem w kierunku prawego zebra, a kopytka gdzies po stronie przeciwlegej tak nisko w podbrzuszu, smieszne uczucie, ale najfajniejsze jak ta glowke tak wypycha, mam tylko nadzieje, ze zdazy mi sie przekrecic i ominie mnie cesarka...

U mnie to samo! Główka na mojej wątrobie a nogi gdzieś po jajniku lewym albo pęcherzu albo tam gdzie szyjka macicy się zaczyna i wtedy czuję jakby już nogami wyłaził...
 
no ja powiem dziewczyny,ze tez juz te kopniaczki sa rzeczywiscie mocne. nie raz tak zaboli,ze az dech wstrzymuje. ma chlopak siłę:)
 
mój maluszek ma teraz 20 tyg w brzuszku i już tez ładnie czuje jak się rusza;-)dziewczynki a powiedzcie mi czy któraś z was używa stetoskop???
 
No teraz to u mnie tez zaczyna sie takie przeciaganie;P Ostatnio to poczulam jak sie przesuwa a pozniej pepek mnie bolal i chodzilam zgieta w pol z bolu to bylo w sobote stwierdzilam ze jak do poniedzialku nie przejdzie pojde do lekarza a tu w niedziele leze i znowu czuje jak sie przesunela a ja wstaje i biegac prawie moglam juz nic nie bolalo;P takie numery mamie robi niedobra;P
 
andrewa88 my z mezem czasami przykladamy stetoskop i słychac takie przytłumione ruchy ale to przez wody, czasami mały jak sie wkurzy,ze go podslu ch u jemy to jak zasadzi kopniaka w urzadzenie to idzie ogluchnac:)
 
reklama
andrewa88 my z mezem czasami przykladamy stetoskop i słychac takie przytłumione ruchy ale to przez wody, czasami mały jak sie wkurzy,ze go podslu ch u jemy to jak zasadzi kopniaka w urzadzenie to idzie ogluchnac:)

haha to wesoła macie:-D Uważasz że warto to kupić??a czy da się usłyszeć bijące sreduszko???

takie numery mamie robi niedobra;P

musi od czasu do czasu przypomnieć o sobie kobitka :-D
jeśli chcesz coś dopisać do swojej wypowiedzi uzywaj opcji edytuj
pisząc post pod postem łamiesz regulamin
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry