reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
Alex mój maluszek też czasem ma takie spokojne dni że zaczynam się martwić, za to później jak zacznie szaleć np. ostatnio o 4 nad ranem przez godzinę robił sobie fikołki aż spać nie mogłam. Nie martw się dzieciaczki mają lepsze i gorsze dni tak jak my....:tak:
 
moja kruszynka znowu ma czkawkę:baffled:
pamiętam, jak ją pierwszy raz zobaczyłam na USG, miała wtedy 3cm długości ciemieniowo - siedzeniowej i cała podskakiwała przez czkawkę...
 
Motylku moja też ma czkawkę, kilka razy dziennie skacze mi po kręgosłupie :confused2:
 
A mój chyba od wczoraj zdziwiony nowym dźwiękiem bo mam kaszel i mały zamiera jak zaczynam koncert :) I też wyczuwa, że mamusia niedomaga bo jakiś taki śpiący jest. Rusza się ale bardziej rozpycha i macha nóżkami (urocze kolanka kościste w okolicy pępka) niż kopie. Grunt, że się rusza.
 
Na mojego Skarba słodycze raczej nie skutkują:szok: Przez większość doby daje o sobie znać i nie raz mam obolały brzuch:-p Czasem to jest bardzo męczące.. no ale niech sobie szaleje-przynajmniej wiem,że z nim wszystko dobrze:-D Hmmm.. za to często usypia podczas jazdy samochodem (już jakiś sposób na niego mam:-D).
 
a moj maluszek już tak ostro kopie ze hoho! Wczoraj to chyba był na pogotece :-D
Zaczynamy z mężem wyczuwać Jego ruchy, przesunięcia pod skórą:tak:
ja czekam z niecierpliwością na konkretne uwypuklenia na brzuszku, hihi :-)
 
Mój dzióbek słabiej trochę kopie ale się wierci co widać już gołym okiem na brzuszku :):)
 
moj chyba nie lubi spac ;-) od popoludnia do rana wieczna dyskoteka u niego :-D w nocy pospie moze pol godzinki tak wojuje...jak patrze na brzuch to widac jak wszystko tam podskakuje.
 
reklama
heh nasza fruzia śpi w nocy kiedy ja śpię a i budzi się razem ze mną. mam bzika na punkcie skaczącego brzucha, kopniaków i drżeń, potrafię siedzieć, patrzeć i skupiac sie na tym co czuję godzinami ;)))))
 
Do góry