reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Ja też myślałam, że ręka tatusia uspokaja. I tak było, do ubiegłego tygodnia. Wczoraj zawołałam TZ, żeby położył rękę i uciszył małą i co? I nic, skopała go i tyle. Zero szacunku do rodziców! ;-)
 
reklama
Oj przekora z niej rośnie... Ja chciałaś się chwalić kopniaczkami to siedziała cicho, a teraz jak tatuś miał być uspokajaczem to ona będzie się chwalić co już umie :D
 
O przepraszam, przekorę już mam, 10 letnią, teraz ma być aniołek.
Właśnie robi mi dziurę po lewej stronie, to na bank są nóżki, chude i bolesne kopniaki :eek:
A tata chrapie w najlepsze. I gdzie tu sprawiedliwość...
 
ja pamiętam jak mi Vi kopała i było widac od zewnątrz to chciałam ją nagrac , na pamiątke...
i co.. jak włącząłam nagrywanie to przestawała.. mogłam tak trzymać godzinę i cisza, jak wyłączyłam aparat to nagle sobie zaczęła kopać i to ta mocno że szok.. ja szybko pstryk , a tu znów cisza:-D no i nagrania nie mam... hehe

spróbuję z tą mała może się uda:-p
 
a mój maluszek wczoraj mnie z taką siłą kopnął, że książka która była oparta na brzusiu aż podskoczyła :-D
myślałam że padnę ze śmiechu:-D

Odnośnie czekania na ruchy dzidzi... to za każdym razem kiedy mój mężuś kładzie rękę na brzuś, mały zachowuje się jakby Go nie było :tak:
śmiejemy się że bawi się z Nim w chowanego :-)
 
Hehh u mnie kopniaki meza tez omijaly dosyc czesto..az sie denerwowalismy bo tatus nic nie mogl czuc az do zeszlego tygodnia.Malenstwo chyba przyzwyczailo sie do "ojcowskiej reki" i kopie jak popadnie.Niestety dla mnie jest to bolesne poniewarzmoje malenstwo sie nie obraca i od kilku tygodni mam skopane cale podbrzusze:-(
 
a mój maluszek uwielbia kopać tatusia - jak tylko przyłozy rekę i zagada do małego - to on od razu reaguje kopniaczkami :)
a dzis to chyba mój dzidź sie jakos przekręcił w poprzek bo czuje jego ruchy daleko po bokach :szok:
 
A mój Skarb to w nocy do 3 nad ranem chyba sobie imprezkę urządził bo cały czas figlował, rano znowu powtórka hehe. Uwielbiam to uczucie!!!!!
 
Ruchy dziecka w ciazy to jedno z najpiekniejszych odczuc jakie matka moze doznac:-),czasami siedze i wyobrazam sobie jak wyglada moje malenstwo rozmawiam z nim i.....kopniaczek hiii To rodzaj odpowiedzi z jego strony.:tak:
 
reklama
Mój dziamdziak to szaleje głównie w nocy i nad ranem... A siedzi głowa w dół i jak się u góry nogami odpycha to sie zastanawiam czy mi pęcherz wypchnie, ponoć to dopiero początek bo ćwiczy mięśnie, ale aż się boję pomyśleć co będzie jak się zrobi silniejszy... Na tatusia reaguje różnie jak gada do niego żeby siedział spokojnie to słucha a jak zaczepnie do niego poćwierka to młody zaczyna świrować, ja tam twierdze że to zbieg okoliczności, ale bardzo fajny :)
 
Do góry