reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
Dzieci mają różną aktywność, pocieszę was, że nijak ma się to do ich późniejszego życia (zazwyczaj). Pierwsze córa była grzeczna, nie kopała prawie wcale tylko się wierciła, ale za to po porodzie nieraz myślałam o egzorcyzmach tak nam dała popalić :-D;-)
Za to teraz mam wrażenie, że jej siostra robi podkop, żeby się po kryjomu nocą wymykać, tak wierzga. A do tego szaleje całą noc niemal a w dzień śpi.

Właśnie dlatego, że wbijam sobie różne głupoty do głowy kupiłam detektor, gdy mała jest za długo spokojna podsłu ch uję bicie serduszka i odzyskuję spokój. Polecam. Wielokrotnie już pozwolił mi na spokojny sen (o ile wiercipięta go nie przerwała).
 
Dzieci mają różną aktywność, pocieszę was, że nijak ma się to do ich późniejszego życia (zazwyczaj). Pierwsze córa była grzeczna, nie kopała prawie wcale tylko się wierciła, ale za to po porodzie nieraz myślałam o egzorcyzmach tak nam dała popalić :-D;-)
nie załamuj mnie, ja już snuje rozkoszne wizje nt. grzecznego juniora
 
Ja zamówiłam grzeczne drugie w ramach zadośćuczynienia za niegrzeczne pierwsze ale póki co mam niegrzeczną dwójkę.
Nie łudź się :-p
 
Moja mała to istna łobuziara czasami jak dostanę strzała to aż mnie zegnie na chwilę, a czkawkę to ma różnie czasami długo czasami krótko ale jest to łatwe do odróżnienia, bardzo częste krótkie i systematyczne uderzenia.
 
hej dziewuszki jak mnie w nocy po wycieczce do wc mała kopneła to aż mi tchu zabrakło aż się zdziwiłam że ma tyle siły , mój się smiał rano ze pewnie diabeł w cielony bedzie po mamusi drzewa piłka itp. mam sie nie łudzic na lalki :-D
 
No to moje dziecko bedzie sie budzic na pewno w granicach 23.00-1.00 i 9.00 rano :-D

Dziewczyny, a ktora to jakis czas temu pisala, ze ruchy to dopiero ok 30 tyg ciazy beda wyczuwalne przez osoby 3-cie i widoczne przez brzuch? Bo ja skaczacy brzuch to widze juz od 2-3 tygodni :sorry:
 
mój brzuszek też skacz juz od jakiś 2-3 tygodni, od tego czasu tez mój mąż je wyczuwa :) to chyba zależy od ilości tkanki tłuszczowej itp
 
reklama
To chyba indywidualna sprawa. U mnie tak jak długo nie czułam ruchów, a potem nie byłam pewna co to, to pierwsze które nie pozostawiały wątpliwości były już odczuwalne przez tatusia bo akurat leżeliśmy oglądając telewizję.
Za to mój skubaniec czuje respekt przed ojcem - jak tatuś przykłada rękę, to jakiś ewentualnie kopniak owszem a potem się uspokaja. Moja ręka nie robi na nim takiego wrażenia.
 
Do góry