reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
Bra mój Skarb tak samo jak Twój raz mnie kopie przy pępku, raz na dole a innym razem po bokach, oj tańcują nam te nasze Maleństwa hihihi.
 
Moje dziecko jakąś godzinę temu postanowiło przebić się nogami na świat na wysokości mojego jajnika lewego. Jak będzie mnie tak deptać to spać nie pójdę. Takie małe a takie silne!
 
Marzena to mój Robalek tak mnie wczoraj po pęcherzu deptał i pukał że spać nie mogłam. Udało mi się w końcu zasnąć, po 5tej siusiu wstawałam to on dalej szalał. M rano mówił że przebudził się w nocy to młody szalał. Dziś też tylko brzuch podskakuje chyba jakąś imprezkę sobie zrobił :)
 
A ja od kilku dni sie martwie. Mala siedzi strasznie cicho... Tzn czuje jakies kopniaczki ale o takie jak na samym poczatku, strasznie delikatnie...
wogole mam wrazenie ze sie przesunela(zawsze kopala po lewej stronie w okolicy pepka) teraz czuje ja strasznie nisko... Moze tam poprostu cos tlumi te kopniaki i dlatego sa slabsze...
W sobote mam wizyte to nie bede panikowac bo jakby jeszcze duzo czasu bylo to bym juz dzwonila do ginki, chociaz i teraz sie nad tym zastanawiam.
Mam pytanie co do czkawki... Jak czesto dzidzia moze ja miec? Ja kilka razy na dobe czuje(w zasadzie jak leze) tkaie regularne podnoszenie sie brzuszka co jakas sekunde. Moj P. wogole myslal ze czuje bicie serduszka, wiec ja mu na to ze to chyba czkawke mala ma... Bo przeciez to chyba niemozliwe zeby czul bicie serduszka...
 
reklama
wisienka mi sie wydaje, ze twoja dzidzia to taki sam akrobata jak moja. Ja ruchy i kopniaki raz czuje mocniejsze raz lzejsze, raz czesiej raz rzadziej. Moj np. to chyba skacze do okola, bo raz czuje kopy wlasnie tak niziutenko w podbrzuszu i sa bardzo leciutkie a raz czuje je na wysokosi pepka i to bardzo mocno. wczoraj to przez chwile kopal mnie do srodka tak jakby w strone plecow, wiec skacze dookola jak wariat.
Ale to co jest najfajniesze to to, ze juz odpowiada na dotyk czy pukniecie. Moja siostra wczoraj prawie sie rozplakala jak w koncu mogla poczuc przez dlon i ujrzec na wlasne oczy jak brzuch skacze :tak:
 
Do góry