reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
poczytałam o tym dnie macicy i moje sięga do pępka. gdy leżę mam okrągłą brzucholinkę właśnie do tego miejsca. czasami maleństwo ułoży się w poprzek i kształt brzuszka jest wtedy conajmniej komiczny ;))
 
pregnancy-1.jpg
 
no mi tez sie zgadza z obrazkiem Hope, bo tam jest nawet zaznaczone polozenie pepka, a ja mam brzuszek tak troche nizej, tzn. nie jest on strzelisty do gory, wiec zgadza mi sie 5 miesiac z wysokoscia pepka zaznaczona przerywana linia ;-) wczoraj macalam brzuchol na lezaca i dokladnie moje dziecie lezalolo rowno z pepkiem po lewej stronie, bo czulam je pod palcami, a z prawej strony bylo pusto :tak: ale wczoraj tak mnie naparzal, ze brzuch latal jak szalony
 
a mój Dzidź cały czas szaleje!!!! wczoraj cały dzien prawie do połnocy , a dzis o 4.30 wstałam na siusiu, a on juz zaczał swoje harce......jejku!!:szok: jakie żywiołowe dziecko nam rośnie!!!!
Ruchy Małego czuje w strefie podpępkowej....a dno macicy tydzien temu na usg mialam 1 cm ponizej pepka, wiec teraz pewnie juz na linni pępka
 
hej :)
Czy Wasze Maluchy też są tak ruchliwe?
Mi się wydaje, że moje w ogóle nie śpi, ciągle ciągle dostaje kopy.. najdziwniejsze, że mój D. jeszcze ich nie czuje jak łapie brzucha :/
Dzisiaj szalał od 1 do 7 rano, w ogóle mi to spać nie daje, już sama nie wiem, czy to normalne.
 
A mój mały książę dzisiaj poraz pierwszy porządnie dawał znać o swojej obecności w brzuszku.
I co najważniejsze mój M też poczuł:-D
Wpisujemy tę datę do Pamiętnika Naszego Olusia :*
 
hej :)
Czy Wasze Maluchy też są tak ruchliwe?
Mi się wydaje, że moje w ogóle nie śpi, ciągle ciągle dostaje kopy.. najdziwniejsze, że mój D. jeszcze ich nie czuje jak łapie brzucha :/
Dzisiaj szalał od 1 do 7 rano, w ogóle mi to spać nie daje, już sama nie wiem, czy to normalne.

a dlaczego by to miało byc nienormalne jak dzidzia sie rusza, ćwiczy, podskakuje to tylko się cieszyć ! :) moja nie jest taka ruchliwa, nawet mam wrażenie, że przekręcila się jakos i kopie raczej "do wewnątrz". A chciałabym ja czuć ciągle :)))

Zanka- super, mój mężuś niestety rzadko ma to szczęście poczuc maleństwo bo coś sie rozleniwilo ostatnio
 
reklama
Do góry