reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
A moje nie lubią moich dresów bo gdzie bym gumki(naprawde luźnej) nie ułożyła to w nią mocno kopią:-D

w obydwu ciążach miałam duż rzuch i stawiałam sobie na nim talerzyk z kanapkami czy innym jedzeniem i nie raz nie zdążyłam złapać:-D a przecież wcale nie był ciężki:-p
 
Ostatnia edycja:
ja mam lozysko na przedniej scianie i lekarz mi powiedzial ze bede czuc ewentualnie lekki dotyk z boku brzucha i raczej nic poza tym :-(
hm...no trudno wazne zeby z dzidzia bylo dobrze...
 
a moje bobo kopie jak szalone już czasami to w nocy zasnąć nie moge kopie kopie ale ddla mnie to info że u niego wszystko gra
 
moje cudo jednego dnia aktywne calusieńki czas, a drugiego spokojniutkie, a tak chciałoby się je czuć cały czas, bez przerwy i jak najmocniej ;) pewnie dziewczyny, które mają już pierwszą ciążę za sobą kiwają glowami, że ciekawe co powiem w 3.trymestrze ;) hehe pewnie wtedy będę prosiła o litość ;)))
 
Ja też nam łożysko na ścianie przedniej i ruchy rzeczywiście czuję po bokach. Synek z dnia na dzień coraz mocniej daje znać o sobie, zazwyczaj na razie tylko rano i wieczorem, w ciągu dnia bardzo rzadko. Wspaniałe uczucie.
 
reklama
z tymi ruchami widocznymi na zewnątrz to strasznie śmieszne, popukam do małego z jednej strony to odpukuje z tej samej, a czasami robi fikołka i dopiero jest kuksaniec i wybrzuszenie na brzuszku.Najczęściej wieczorkiem tak się bawimy, wczoraj do 2 w nocy szaleliśmy:-D. Aż tatuś był zdziwiony, bo o 21 już deklarowałam ,że kładę się spać.Rzeczywiście zasnęłam, ale obudził mnie tel pracowy:dry: i już od 22 z kawałkiem rozrabialiśmy:-D
 
Do góry