reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

gratulacje dziewczyny :-)
a z tymi ruchami to jest tak, ze kto szybciej poczuje ten szybciej urodzi tak? Bo na podstawie wyczucia ruchow lekarz okresla dokladniejszy termin porpdu, ale niektore poczuly juz w 18 tyg, a inne dopiero w 21 tyg
 
reklama
Gratuluję wspaniałych doznań :-)

U mnie też coraz odważniej puka i częściej są wyczuwalne ruchy, zwłaszcza po jedzeniu.

mandrzejczuk - dzięki za info, ja też nie wiedziałam.
 
Nie wydaje mi sie zeby to byla prawda, przeciez kazda kobieta odczuwa inaczej, jedna poczuje juz w 16tyg inna dopiero w 21 i nie mozna sie tym sugerowac jaki to wiek ciazy
 
Dokładnie, tak samo ma znaczenie fakt czy jest to pierwsza czy kolejna ciąża, tusza kobiety i zdaje się położenie łożyska. No i ruchliwość dzieciaczka, bo kumpela miała takiego leniuszka który cały czas spał i bardzo długo nie czuła ruchów.
 
moim najwiekszym prezentem jaki dostalam w te swieta to bylo pukanie od srodka naszego malenstwa ;) :) :) super uczucie , takie delikatne babelki od srodka hhihi ale fajnie :D
 
Ja narzekałam że moja dzidzia jakoś mało aktywna przez święta, to wczoraj w nagrodę tak mnie skopała,że masakra :):)
 
A ja dopiero wczoraj wieczorkiem dostałam pierwszego kopniczka od mojego synusia :-)
To i tak o dwa tygodnie wcześniej niż poczułam ruchy pierwszego dziecka.
 
reklama
Dziewczyny ale ja tego nie wiem! Ja sie wlasnie Was pytam czy to o to chodzi czy nie ;-) tam jest znak zapytania "??????????????" hhehe bo pamietam, z ektoras z nas mowila zeby zapamietac pierqsze kopniaczki bo to pomaga ustalic lekarzowi dokladniejszy termin porodu, wiec myslalam, ze ktoras poda jakies dokladniejsze info na ten temat,

w tym tyg dostaje takie mocne kopniaki, ze z tygodnia na tydzien sa inne= wyrazniejsze, teraz tak sie rozpycha, ze szok, w koncu i tatus czuje je przez reke :tak:
 
Do góry