reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

maly wczoraj przyjmowal dziwne pozycje, w pewnym momencie zbil sie caly w kulke w jednej czesci brzucha hehe
poza tym to po raz pierwszy kopnal kogos poza mezem i mna ;D
byla u nas nasza przyjaciolka i miala szczescie, bo dostala az dwa kopniaki :laugh:
 
reklama
Och te kopniaczki wspaniałe uczucie. Wrescie się do nich doczekałam poczułam ruchy w 21 tygodniu od tego czasu codziennie mnie kopie i się rusza. Nie ma nawet dnia by mi dała spokój:) Od rana do wieczora mnie kopie od 10 rano dopóki nie pójdę spać. Może w nocy tez mnie męczy moje maleństwo ale ja nie czuje.
Bardzo ale to bardzo się cieszę ten miesiac jest dla mnie szczególny i tak będzie już do konca. Nie wiem czy ona tak mocno się porusza czy tak bardzo mnie kopie dziennie to ponad 20 razy to robi. Taką porcję kopniaczków robi. Dostaję najczesciej w tyłek oczywiscie brzuch no w itymne miejsce. Raczej w żebra nie dostanę bo Klaudusia zamieszkała w brzusiu bardzo nisko.
 
Eliaszek jak jest spokojny to spokojny ale jak zacznie szaleć to czasem aż się boję czy mu coś nie dolega ::) No cóż każdy ma prawo do humorków hehehe :laugh:
 
Mój Nathanek ostatnio też jakiś taki spokojniejszy, nie wiem dlaczego...? Może jakoś inaczej się ułożył czy coś, że słabiej czuję jego ruchy...?
Powiedzcie dziewczyny, to chyba normalne , że dzidzia czasami mniej się rusza, co??
 
Pewnie ze normalne! Moj to w dzień raczej spi a w nocy troszke fika, czasem bardziej ale rzeczywiscie jakby sie uspokoil :)
 
w ciagu dnia podobnie jak u ciebie asiu dzidzia jest mniej ruchliwa- wiecej jest za to w nocy( chodzac i spacerujac po dworze dzidzia ma kolyske z brzusia)... czasami mam wrażenie że w tym mieszkanku nikogo nie ma ...
 
u mnie to jest tak, że najbardziej czuję małą w nocy- i też wydawało mi się, że jakoś w nocy jest bardziej ruchliwa- ale jak byłam na L4 i odpoczywałam, to w zasadzie dzień niczym nie różnił się od nocy- non stop ją czułam:)) A teraz jak pracuję, to w dzien jakoś spokojniej- ale to pewnie dlatego, że jestem zagoniona itp i nie mam chwili na uspokojenie i posłuchanie mojego szkraba:) A wczoraj wieczorem mała w ogóle nie chciał;a dać mi spać i mąż musiał głaskać brzuszek, aby się uspokoiła i sam się dziwił, że aż tak buszuje w moim brzuszku:)
 
Ja najwiecej czuje Mateuszka rano jak sie obudze i wieczorem jak sie klade spac, w ciagu dnia od czasu do czasu tez mnie kopnie ::::)))
Nieraz sie rozbryka jak ogladam glosna jakis film albo jak jest glosno muzyka..
Jak bylam w sobote na imprezie to caly czas mnie kopal...
 
Czytałam że dzieci takim kopaniem domagają się przyciszenia lub zmiany rodzaju muzyki, która im poprostu nie odpowiada ;D Już wszystko słyszą :)
 
reklama
Do góry