reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

reklama
Agaciulka28 Bardzo fajnie teraz juz widze ze imonko dla mojej córeczki sie powtarza ale az tak jak Wiktoria :) ;)
Pozdrawiam :D :laugh:

46037240tq.gif
 
ewunia1987, niee, chyba az tak to niee, ja sie pierwszy raz spotkałam, różnie, u jednej koleżanki Oliwek w przedszkolu dużo, a u drugiej koleżanki nie ma żadnej, wiec różnie. Imie dla dziewczynki wybrał mąż, ja obstawiałam nad Judyta (Jutka), ale chyba mi sie nie uda go przekonać :laugh:
 
powroce do watku, gdyz zauwazylam ze mamy tendencje do zmiany temat rozmow. Ruchy i kopniaczki mojej dzidzi wczorajszej nocy byly mega w porownaniu z tm co bylo do tej pory . Przypuszczam ze ma to zwiazek z moim wieczornym zdenerwowaniem, a jak tam u was z kopniaczkami??? pozdrawiam...
 
Moj od wczorajszej nocy strajkuje. Nie pomagaja niewygodne pozycje, czekoladki, truskawki i inne smakolyki. Mam nadzieje jednak, ze do wieczora da jakis znak bo inaczej bedzie nerwowo.
 
A mój Kubuś wierci się na całego. Tyle się go nachwaliłam, że taki grzeczniutki śpioszek z niego a teraz cały dzień czuję przewalanie i powiem wam że strasznie mi się to podoba. Noc pozostawia sobie narazie na odpoczynek. Zobaczymy po urodzeniu ;D
 
To my zasypiamy - no problem - g. 21 -max... 22.30..ale..pobudka - g. 5 - 7 rano :o np. dzis..5 ! ;D
 
A ja dziewczyny to jestem teraz troszkę pełna obaw...po RTG jakie miałam robione we środę Maluszek jakby spokojniejszy...nie puka mocno..nie napina się...nie twardnieje... ale od czasu do czasu da o sobie znać....wieczorkiem na dobranoc kilka PUKNIĘĆ i lulu...dzisiaj dał mi pospać do 09:35!!!Ale jestem śpioch hihihi
 
reklama
moja mala wczoraj tylko raz na czas dala znac o sobie. dzisiaj jak na razie to samo. wiec chyba te dzieciaczki nasze jakies ospale sa. mam nadzieje ze wszystko ok i tylko lenia ma moj skarbek. ja co prawda na rtg nie bylam ale za to wczoraj bylam u dentsty na kontroli i bylo mi bardzo milo jak pani doktor powiedziala ze nic nie ma i wszystko z kielkami w porzasiu.uffff! nie bedzie jeszcze borowanka i mam nadzieje ze uda sie przetrwac ciaze i karmienie bez strat w zebach :D
 
Do góry