reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

Dziewczyny mam do Was pytanie.
Powiedzcie ile czasu wychodziły ząbki Waszym dzieciom, chodzi mi jak już się przebiły przez dziąselko to ile czasu "rosly" sobie aż wyszły całkiem do końca?
Pytam, bo mojej małej wyszedł ząbek z dziąsełek i ciągle jest taki sam nic nie idzie do góry... albo idzie bardzoooo wolno i tego nie widać.
I musze jej smarowac żelem bobodent ten ząbek, bo dokucza jej szczególnie w nocy i poplakuje sobie.

Mojemu Fifiakowi pierwsza dolna 1 przebila się na święta BN i jeszcze cala nie wyszła, jakoś w styczniu poszła kolejna dolna 1 i wydaje mi się, ze są takie same ale jeszcze nie całe. Również w styczniu (dokładnej daty nie pamiętam a nie zapisałam) wyszły po kolei górne jedyneczki i są całkiem spore ale chyba jeszcze nie całe. Wydaje mi się, że góra mu szybciej wychodzi niż dół.
No i na dniach spodziewamy się górnej 2-jeczki.
Jak nie szły to nie szły a teraz wszystkie na raz wychodzą cholery:-D
 
reklama
hEJ DZIEWCZYNY:)SZUKAM JAKIEGOS FAJNEGO FORUM ;)
jESTEM Sylwia mama kaji(8 miesiecy) i Tymka (6 lat)
Moja mała jeszcze tez nie ma ząbków;/

Baa moja Kaja nawet nie ma żadnych oznak ze te zeby ida:szok:Ale nie martwię sie jeszcze az tak bo synkowi tez w 9 miesiącun wyszedł pierwszy zabek::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj sali ;-)

Ale masz fajne dzieciaczki
Ostatnio na naszym forum pustawo się zrobiło :sorry:
 
Witaj,
Młodemu wyszły dwie dolne jedynki na sześć miesięcy i ciągle chyba rosną, co nie przeszkadza mu mnie podgryzać. Chyba szykują się kolejne zęby- sądząc po ilości produkowanej znów śliny.
 
Mojemu Piterkowi ostatnio spodobało sie otwieranie szuflad heheh.
Na razie jeszcze nie raczkuje, ale sztywno stoi przy kanapie.
Zębolków na razie ma 3 i dalsze się już szykują, ale dzielnie to znosi.
 
reklama
Do góry