reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

reklama
agra nie wiem ile Piotrek waży, bo dopiero 18 lutego mamy bilans, Ubranka nosi na 74-80.

Mamy dwa pierwsze zęby :-D
 
agra moja Majeczka 15-tego skończy 8 miesięcy Miesiąc temu ważyła 8,5kg podejrzewam że z kilogram znowu jej przybło bo odczuwam jej wagę jak ją troche ponosze:-) a ubranka już od miesiąca nosi na 80 Rośnie jak na drożdżach:-D:-D
 
Dawid nosi różne ubranka od 68 do 80 , zależy od firmy i jej rozmiarówki.Choć ostatnio kupiłam wyprzedawane bodziaki 74 w 5-1-15 i są małe :wściekła/y:, a nie chce mi się oddawać.Waga ok 9 kg wg domowej wagi.Wydaje się cieższy, także muszę chustę lepiej zawiązywać , bo ciągle sie wierci, wygina itp.
Zęby ciągle dwie dolne jedynki od szóstego miesiąca i ciszaaaaaaaaaaaa.
Poza siedzeniem i uderzaniem zabawką o zabawkę, młody udaje jogina i gryzie się w palce u nóg. Raczkować mu się nie chce.
 
Witaj Wuyu, miło, że się odezwałaś :-)

U nas Ania raczkuje już pewnie, lada dzień wyklują się wreszcie te dwie jedyneczki. Podnosi się w łóżeczku i już łazi, przytrzymując się łóżeczka :szok: Siedzi też pięknie, a tak w ogóle jest przecudowna i przekochana :-D

Je już przawie wszystko, ostatnio posmakowały jej buraczki. Zje też mój rosołek. Kaszki polubiła :-D wcina dwa razy dziennie kachę ;-) Już jest dosyć ciężkawa, jak się ją nosi, ale nie narzekam, bo to słodki ciężar ;-) ubranka na razie nosi na 74 i są w sam raz.
 
Alanek wazy 10,500gr a mierzy 73cm.
Ubranka kupuje mu na 9-12 miesiecy.
Siada sam zawsze i wszedzie, staje, nie raczkuje bo bardzo chcialby juz chodzic :-)
 
Dziewczyny mam do Was pytanie.
Powiedzcie ile czasu wychodziły ząbki Waszym dzieciom, chodzi mi jak już się przebiły przez dziąselko to ile czasu "rosly" sobie aż wyszły całkiem do końca?
Pytam, bo mojej małej wyszedł ząbek z dziąsełek i ciągle jest taki sam nic nie idzie do góry... albo idzie bardzoooo wolno i tego nie widać.
I musze jej smarowac żelem bobodent ten ząbek, bo dokucza jej szczególnie w nocy i poplakuje sobie.
 
reklama
Do góry