reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

Tak to prawda ze maja czas na wszystko ale jak chca to trzeba im pomagac ja bym chyba musiala kupic sobie jakies np. koreczki do uszow jak bym mojego dziecka nie wyciagla z lozeczka i nie prowadzala po pokoju. Ona sama lapie sie byle czego iwstaje wiec ja wole ja prowadzac bo moze czasem upasc na naroznik segmentu i sie udezycz. Wiem strasznie meczoce dla leniwych ale jak by nie patrzec dziecko nie jest wygoda. Uwiezcie mi znam takie osoby co klada dziecku zabawki na golej podlodze (co sama chodzi w welnianych skarpetach) matka kladzie sie dalej spac. Niedos ze to nie wplywa na zdrowie jej po jest gruba przesto to jeszcze dziecko marznie i bez opieki.

ticker.php


024013950.png
 
reklama
. Uwiezcie mi znam takie osoby co klada dziecku zabawki na golej podlodze (co sama chodzi w welnianych skarpetach) matka kladzie sie dalej spac. Niedos ze to nie wplywa na zdrowie jej po jest gruba przesto to jeszcze dziecko marznie i bez opieki.
Ja tak robię z rana i jakoś moje dziecko nie narzeka z tego powodu :sorry2:. Jakoś ze zdrowiej mojego dziecka całkiem ok
 
U nas Ania już bez problemów stoi w łózeczku, zaczyna dreptać, trzymając się łóżeczka. Siedzi samodzielnie, raczkuje. A wstaje, gdzie tylko można. Wczoraj oparła się na nodze od stołu i wstawała szalona :-D

Gabriela, bardzo dobre podejście! Na wszystko jest czas :tak:
 
Jejku ale tu pustki :-(zaglądam co chwila a tu nic nowego :-(

Jak wiadomo nasze dzieci zaczynaja mówic cos tam ,ale już tak bardziej wyraznie .Moj synek od dluzszego czasu jak zobaczy swojego tate woła ta-ta,jak mnie widzi ma-ma,jak właczam skypa zeby pogadac z mama woła ba-ba,i zawsze zastanawiam sie czy to robi swiadomie czynie.
Ale dzisiaj zaskoczyl mnie,chcialam mu zabrac butelke a on zacząl plakac i zawolal ma-ma ne-ne-ne,a pózniej pomachał raczka i było pa-pa :szok:jestem w szoku bo wydaje mi sie ze to wszystko dzieje sie tak szybko
 
Mój Piotruś też bez przerwy mówi ta-ta, niestety ma-ma jeszcze nie mówi :-( i przebija mu sie trzeci ząbek-górna jedyneczka.
 
Witam.
moja mała mówi też takie ta-ta-ta i mam mam lub ma-ma. Ale to jest jeszcze wszystko nieświadomie, bo rzadko to mówi ,za to w swoim języku mowi dużo...:-D różnych rzeczy- ja mówie,że to po chinsku jest:-D
No i wyrzyna jej się dolna jedyneczka, jest już przebita przez dziąsełko.:-)
 
Ostatnia edycja:
Piter ząbków jeszcze nie ma, ale za to pięknie raczkuje, staje sam przy wszystkim co się da. Trzymając się różnych rzeczy potrafi dać dwa kroki. Niestety nie chce siedzieć :(, ale mówi mama, baba, tata i spiewa aaaaaaaaaaaa :-D
 
Oli to silnego synusia masz. Mój niestety jeszcze nie raczkuje, ale stoi sam przy kanapie jak się go postawi.
 
Witam,
Moja Kornelcia również nie raczkuje, ma ciągle pupę za ciężką ;-)
na nóżkach ciągle by stała. Dzisiaj wyszedł jej trzeci ząbek na górze :-)
 
reklama
U nas ząbków brak Na nóżkach Majunia mogłaby stać ciągle:-D robi pa pa, kosi kosi, tańcu tańcu, nie nie, śliczne minki i takie tam:-) po chińsku też mówi:-)
 
Do góry