reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

podejrzewam ,że ze spaniem mamusi nie byłoby problemu;-):-D Ja też już od dawna się nie wyspałam:shocked2: Maja tak ładnie spała a teaz coś jej się poprzestawiało i budzi się często po monia i 2razy jedzonko. Wcześniej też sama zasypiała teraz nie bardzo jej to wychodz:-( Myśle, że będą wychodzić jej ząbki, bo strasznie się ślini i wszystko pcha do buźki. Może powróci do starego rtmuspania

Gosiu....u nas jest dokładnie to samo, takze lada dzien mozesz spodziewać sie zabka....mojemu ida 2 na raz:tak:
 
reklama
Nagrane pare dni temu. Teraz radzi sobie już dużo lepiej. Nie zwracajcie uwagi na bałagan.
[video=youtube;Lk_XB8IFw3s]http://www.youtube.com/watch?v=Lk_XB8IFw3s[/video]
 
No Lenka ale z Adasia dzielny chlopczyk....zasuwa jak maly motorek:-D:-D:-D z mojej Gabi to jest maly Leniuszek...stac nie lubi raczkowac ani tyle...zaraz sie zlosci jak lezy na brzusiu...a Vika juz chodzila jak miala 11 m. ;-) no ale Viktoria tez mi nie raczkowala to moze z Gabi bedzie tak samo:-D:-D:-D
 
Melduję,Kubuśka raczkuje :-) i to pełną parą.Cały duży kocyk potrafi przejść bez zatrzymania oczywiście za smoczkiem :-).
Nie myślałam że postępy dzieciaczków mogą tak cieszyć :-).
 
Gratulacje dla dzieciaczków :-)

Moja Ania też już zapitala po całym przedpokoju, i to dosyć szybko się przemieszcza. Ząbków jeszcze nie widać. Za to zaczyna mi wstawać w łóżeczku i muszę obniżyć łóżeczko, bo mi wypadnie niedługo z niego :szok: ładnie się bawi zabawkami, a ostatnio jak słyszy muzykę, to kiwa się i takie kosi-kosi na swój sposób robi... ;-)
 
Lenka, Milkada gratuluję. Mój ma za ciężką dupkę jeszcze hehe.
Lenka a tak z ciekawości to ile waży teraz Twój Adaś, bo wagowo i wzrostowo podobni się urodzili (Piotruś 4130g i 59cm długi). Mój jak miał 6,5 miesiąca to ważył 9600g.
 
Adaś jest drobnej budowy. Jak do 6 miesiecy brakowało mu 4 dni-to ważył 8,2kg i miał 76cm. Jest długi nosi ciuszki na 80 cm. Ale wagowo nie wazy dużo. Początkowo przybierał dużo. Ale potem zaczęły sie problemy z uczuleniem. Długo lekarze błądzili podejrzewali AZS. Smarowałam małego i nic sie nie poprawiało. Zwolnił z przybieraniem. po ponad 2 miesiącach trafilismy na lekarke,ktora nam pomogła. Okazało sie,ze mały nie moze przyjmować witaminy D. Odstawilismy i pomogło. A wszedł w okres kiedy dzieci juz tak nie przybierają. I jak na swój wzrost jest drobny. Wzrost ponad 97 centyl. Waga na 50. W czwartek mamy szczepienie to się dowiem ile teraz.
 
reklama
Lenka to mój trochę na odwrót, bo z waga jest w 97 centylu a ze wzrostem w 50 hehehe, ale ciuszki tez na 80 cm nosi, a niektore to nawet na 86 cm.:-)
 
Do góry