reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

reklama
Ewcia moja siedzi tak samo musi sie podeprzec z ktorejs strony...:-Dczasami udac sie jej pare chwil bez podporki...ach jak ten czas leci ani sie obejrzymy a juz nasze pociechy biegac beda:-D
 
Ja dziś zauważyłam ze moj TUPTUŚ sam stoi np.przy ławie, albo opierając się o oparcie kanapy, juz mu sie nogi przestały uginac pod ciezarem. Normalnie byłam w szoku jak to zauważyłam :szok::szok::szok: a siedzieć mu sie nie chce... czasami jak sie zapomni to chwilkę usiedzi prosto, ale jak tylko zaczyna sie krecic to zawsze bach na bok i za chwile na brzuszek:tak:
 
Kami tak sobie niedawno wlasnie wspominalam ze moja Viki jak miala 6 m. to juz ladnie na nozkach stala,a Gabi chociaz bardziej ruchliwa to widze ze raczkowac powoli bedzie a na nozkach stac nie lubi:-D:-Da Viktoria wcale nie raczkowala tylko zaraz chodzic zaczela...tak wiec kazde baby inaczej sie rozwija;-)
 
Viktoria wcale nie raczkowala tylko zaraz chodzic zaczela...tak wiec kazde baby inaczej sie rozwija;-)
Wydaje mi się, że Fifi też raczkować nie będzie tylko od razu na nogi:tak:
Jesli chodzi o siedzenie to nadal samodzielnie nie siedzi ale jak go posadze w wózku to trzyma sie boków i siedzi przez jakiś czas, a na spacerach walczy z mamą by go posadziła
 
U mnie ślicznotka już siedzi pewnie, bez podparcia. Ząbków póki co, nie ma, choć dziąsełka zapuchnięte. Nie ślini się tak jak Julka, co mnie bardzo cieszy :-) A! i potrafi z "leżącego" podnieść się do siedzenia. I już pełza, jak dojrzy pudełko z chusteczkami albo pilota od TV, to zasuwa jak odrzutowiec ;-) a gaworzy i śmieje się bez przerwy :-D
 
Witam :-)

Czy Wasze dzieciaczki już raczkują? Moja mała narazie zasówa do tyłu, tak śmiesznie pełza, no i na boki, czasami próbuje dupkę do góry podnosić, ale jeszcze jej tyłek jest za ciężki dla niej. Mojego brata chrześniak jest z 18 czerwca i już raczkuje i ma 8 zębów, moja ma narazie 2 :-)
 
Hej dziewczyny!
Piotrusiowi w święta wyszła lewa jedyneczka na dole. Teraz lepiej śpi w nocy, widocznie go bolały dziąsełka.
 
reklama
Witam :-)

Czy Wasze dzieciaczki już raczkują? Moja mała narazie zasówa do tyłu, tak śmiesznie pełza, no i na boki, czasami próbuje dupkę do góry podnosić, ale jeszcze jej tyłek jest za ciężki dla niej. Mojego brata chrześniak jest z 18 czerwca i już raczkuje i ma 8 zębów, moja ma narazie 2 :-)

Kasiu, każde dziecko jest inne! Moja Ania póki co pełza, choć podnosi się i przyjmuje pozycję do raczkowania, zrobi kroczek, dwa i bach :-D A ząbki, ja tam się nie przejmuję, że Ania jeszcze nie ma, Julce wyrósł pierwszy jak miała niecałe 9 mcy, za to teraz ma 18. Więc wszystko przede mną...

Hej dziewczyny!
Piotrusiowi w święta wyszła lewa jedyneczka na dole. Teraz lepiej śpi w nocy, widocznie go bolały dziąsełka.

Gratulki dla przystojniaka ;-)
 
Do góry