reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

reklama
U nas jak na razie ząbków nie widać. Ale Kubuś swobodnie przewraca się już z plecków na brzuszek i odwrotnie. Dzwiga się do siedzenia jak ma się czego złapać,i tak samo wstaje :shocked2: szok :-). Je sam biszkopta :-).
 
Gratulacje dla dzieciaczków :-)

U nas też niedługo będą ząbki, bo jak stukam łyżeczką, to zaczynają "dzwonić"... za to Julce idą jak szalone... ma już 18 :szok::-)
 
A ja zauwarzylam ze Gabi rozwija sie szybciej niz Viktoria,chyba chcre doruwnac starszej siostrze:-D:-D,jak ja widzi to raczki zaraz do niej wyciaga,probuje siadac lapie ja za wlosy piszczy smieje sie po prostu ja uwielbia,a Viki nie przejdzie kolo malej bez pocalowania jej i przytulenia:-):-)
Ale juz zaczyna sie wojna o zabawki,dotad Gabi byla bardziej ugodowa ale ma juz pare ulubionych zabawek i zaczyna sie szarpanina,bo Viki tez nie chce popuscic,a dotad raczej dzielilam zabawki na wspolne:-D zeby Vice nie bylo przykro...no chyba ze jakies gryzaczki,Vika przechodzi kolo nich obojetnie:-D
 
U nas 2 zęby naraz wyszły, za jednym płaczem, 3 tygodnie temu :-)
I chyba idzie jakiś następny, bo masakra jest z Młodym :eek::-)
 
reklama
U nas ząbków jeszcze nie widać, ale w nocy to mały jest taki marudny, co godzinę się budzi a ja mam wrażenie jakby się co 5 min. budził, jestem niewyspana. Od stycznia wracam do pracy i zastanawiam się jak to będzie skoro będę musiala wstawać przed 6, a teraz z młodym śpie do 8.30 i mi to nie starcza :-(.
 
Do góry