reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

reklama
Mój na brzusiu leży, ale co chwila rozklada rączki na bok jakby ptaszkiem był hehhe, za bardzo się spina. Przekręca sie z pleców na brzuch, ale z brzucha już z powroten nie potrafi. Jeszcze pewnie też nie siedzi, chwieje się na boki i do przodu, ale myslę, że wszystko w swoim czasie. Kazdy maluszek sie przeciez indywidualnie rozwija.

Dominika gratuluje Lilce szybkich postępów :)
 
Dominika, brawo dla ślicznotki :-)

U nas siedzenie również niepewne, chwieje się na boki. Za to umiejętność turlania się po łóżku opanowała do perfekcji i cyrkówa prawie mi dziś z łóżka spadła :szok: a tak to śmieje się w głos, zaczepia nas. Mnie lubi ciągnąć za włosy i ma z tego wiele radości. Ładnie wyciąga rączki po zabaweczki. Pełza i "chodzi" do tyłu :-D
 
Dominika super :-)

U nas mała również pewnie nie siedzi, chwieje się i strasznie do przodu się kładzie. Co ją posadzę to za chwilkę sięga do nóg i tak leży i je zajada. Może pewniej będzie siedziała jak ją nogi przestaną interesować ;)

Niunia moja ma dwa zęby, ciężko jej wychodziły...
Wiecie co, po świętach idę do pracy i tak sobie myślę, że dużo może mnie ominąć. Może się zdarzyć, że nie będę widziała jak mała poraz pierwszy raczkuje, stawia kroki, bawi się w kosi, kosi i takie tam... hmmm aż mi się smutno zrobiło... co za czasy, że trzeba do pracy iść...
 
Chyba nie za szybko :-)
Mój Piter sam pije picie z butelki :szok:, ale fajnie wygląda. Wyjmuje ją z buzi ogląda i wkłada z powrotem :-D
 
reklama
Do góry