reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

reklama
Ja jak sie dowiadywalam to skierowanie do poradni specjalistycznych z tego powodu dostaje sie po ukonczeniu przez dziecko 2 lat.
 
Hruda, wydaje mi się, że nie dostaniesz skierowania do poradni dla dzieci z autyzmem. Może do neurologa, ale też raczej nie. Jeśli masz wątpliwości idź do psychologa.

Ja jak sie dowiadywalam to skierowanie do poradni specjalistycznych z tego powodu dostaje sie po ukonczeniu przez dziecko 2 lat.
No to co pozosatje? Czy do psychologa musze miec skierowanie czy moze poszukac prywatngeo? Poradnia wczesnej interwencji? Moze tam?
 
julitka ma szal na pukncie jednego z rodzicow i nie jestem to ja:-(
teraz moje dziecko wszedzie widzi TATE:zmywam kubki, ona patrzy i mowi:TATUN, prasuje, to kazdy ciuch jest wg niej TATUNIA, ciagle chodzi i pytajacym tonem mowi:TATA? TATUN?
u was tez tak jest?


Igor dzisiaj do sypialni przyniósł buta męża i mówi mama "ciki" taty [czyli buciki] jak tylko widzi jakąś rzecz męża to mówi że taty ale jak stoją moje kozaczki to mówi że mamy i ciągnie ze soba mojego buta żeby mi podać :rofl2:

Hrudzia jak się martwisz to pewnie że pytaj pediatry o jakieś skierowania w końcu od tego są lekarze żeby rozwiać nasze wątpliwości bądź pokierować co dalej. Nie wiem czy to Cię uspokoi ale synek mojego znajomego też późno zaczął mówić pamiętam jak młody miał 2 latka skończone i mówił tylko mama tata i pokazywał placem a teraz ma 6 lat i "gada" nie tylko po polsku, po angielsku też się dogada z "kumplami"(od 2 lat nie mieszkają w Polsce)
 
a zawsze moze sie zdarzyc tak, ze wlasnie odesla Cie bez niczego..bo w PL i chyba w ogole na swiecie autyzm i podobne choroby/zaburzenia diagnozuje sie po ukonczeniu przez dziecko tych glupich 24...
 
a zawsze moze sie zdarzyc tak, ze wlasnie odesla Cie bez niczego..bo w PL i chyba w ogole na swiecie autyzm i podobne choroby/zaburzenia diagnozuje sie po ukonczeniu przez dziecko tych glupich 24...

właśnie to mnie wkurza bo często lekarze nie chcą dawać skierowań albo robią to z łaską więc po jaką cholerę płacimy składki skoro jest jak jest:wściekła/y::wściekła/y: pseudo ubezpieczenie bo jak coś trzeba załatwić to i tak musisz udać się prywatnie
 
Nasze ssie i mam ten sam problem. Gdzieś wyczytałam (w jakiejś medycznej książce), że to nie jest problem jeżeli dziecko ma ciągle mleczne zęby, ale nie wiem...
Nie mam pomysłu jak go odzwyczaić, zwłaszcza teraz jak ząbkuje. Chyba jak będzie starszy siłą perswazji :-D
 
reklama
Do góry