reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Makta, Oli- kurcze, no właśnie nie wiem. :eek: Pytała czy karmię i jeśli tak, to mam się zgłosić dopiero wtedy, kiedy przestanę.:eek:
Póki co....nie są mi aż tak potrzebne...;-)..no ale .....;-)
to ja nie wiem :sorry:wyglada na to ze pani ginekolog chyba troszke nie na czasie:sorry:sorry:tak:te tabletki to Cerazette:tak::-):-)poczytaj o nich;-):-):tak:
 
reklama
A dla mnie jeszcze nic nie wymyslili :sorry: teraz mam taka paranoje panicznie sie boje zeby nie zajsc i to juz nie chodzi mi glownie o to ze drugie dziecko tylko ze po cesarce teraz to niebezpieczne. Tabletek nie chce brac bo nie chce zadnych hormonow przyjmowac i juz no a jakos w prezerwatywy nie wierze tak do konca :sorry: takze dlugi post mi sie szykuje ;-) i tak juz jestem w paranoi czy nie jestem przypadkiem :sorry: niby to nie realne ale ten strach silniejszy ode mnie
 
A dla mnie jeszcze nic nie wymyslili :sorry: teraz mam taka paranoje panicznie sie boje zeby nie zajsc i to juz nie chodzi mi glownie o to ze drugie dziecko tylko ze po cesarce teraz to niebezpieczne. Tabletek nie chce brac bo nie chce zadnych hormonow przyjmowac i juz no a jakos w prezerwatywy nie wierze tak do konca :sorry: niby to nie realne ale ten strach silniejszy ode mnie

dokladnie:tak:ja tez w nic nie wierze:zawstydzona/y:u nas serduszkowanie jest i owszem:rofl2::-pale nie mozemy sie z M tak w 100% oddac chwili:wściekła/y::wściekła/y:w glowie tylko jedno-mozliwosc zajscia w kolejna ciaze:szok::zawstydzona/y:
 
Tylko,ze oli my juz mamy dwojke.... ja tez juz sie cykam.. dwojka starczy... a jak mialam tylko Nati, to szczerze mowiac w ogole sie nie przejmowalam czy zajde w ciaze druga czy nie, a przed Natala to nawet myslalam sobie,ze moglabym wpasc... haha A teraz.... dwojka starczy! :rofl2:
 
Ja kochane mam ten sam problem, mój lekarz też raczej "dba" o mnie i nie bardzo chciał mi tabletki przepisac, przepisał Azalię, ale kazał samemu "dokonać wyboru", ja całe moje małżeńskie życie stosowałam NPR, poznałam ciało, wiedziałam mniej wiecej co do dnia kiedy mogę, i udawało się , i nie zajść w ciażę i zajść, po 1 ciąży jednak coś się "popsuło" i rozregulowało, ale dawaliśmy radę (w końcu można i inaczej poserduszkować;-)) ale teraz....M już nie daje rady, ja szczerze też, w prezki nie wierzę jakoś, bo znam wiele dzieci imPrezkowych:). A teraz nie wiem nic, miesięczki brak, karmienie nie zabezpiecza........coż tu robić:(
 
Liiiviiia nie wiem czy tak nierealne - mam znajomą z osiedla , która urodziła drugie dziecko kiedy pierwsze miało 11 miesięcy, karmienie wcale nie chroni przed ciążą. A my bysmy sie chyba nawet cieszyli:-D
 
Właśnie ja się zastanawiam czy to nie przez tabletki tak wcześnie dostałam tego okresu. Drugi tydzień biore Azalie. Okres trzeci dzień i cały czas obfity. Grrr
 
Liiiviiia nie wiem czy tak nierealne - mam znajomą z osiedla , która urodziła drugie dziecko kiedy pierwsze miało 11 miesięcy, karmienie wcale nie chroni przed ciążą. A my bysmy sie chyba nawet cieszyli:-D


zle zrozumialas ;-) Oli nie wklepila calej mojej wypowiedzi ja napisalam ze mam juz paranoje ze teraz moge byc w ciazy ale to raczej nierealne pisalam w tym sensie ze nie odbylam ze tak powiem finiszowego serduszkowania :-) ale strach mimo to mam :sorry: a co do karmienia to ja wiem ze nie chroni a ja nawet nie karmie wiec jestem juz w pelni dysponowana na zajscie
 
Mgnienie często tak się zdarza, że przy tabletkach występują kwawienia. Niestety nie każdy może brać hormony, ja kiedyś też tak miałam non stop okres...a teraz chemii mówię stanowczo NIE. A czy któraś z Was używała wcześniej coś takiego jak Lady Comp albo Personę??
 
reklama
Ja cierpliwie poczekam sobie, aż zakończę jednak karmienie. Tym bardziej, że mój M należy do baaardzo cierpliwych. ;-)
Moja znajoma zapodała sobie zastrzyk hormonalny na 3 m-c , koszt ok 40 zł.

A tak w ogóle...to ..... piszemy sobie o naszych okresikach i tabl na "rozwoju i postępie naszych dzieciaków"...... tak z leksza wbiłyśmy się między nasze dzieci..;-):-D
 
Do góry