reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

reklama
Pozwolicie że ja tak troche z innej beczki. Miałyście już okres po porodzie? Bo ja właśnie mam i jestem troche zdziwiona że tak szybko, bo przecież karmię tylko cycem.

Ja juz mialam miesiac temu i wlasnie na dniach sie spodziewam nastepnego tylko teraz zupelnie nie wiem jak sobie liczyc cykl bo nie wiem czy po porodzie sie nie rozregulowalo takze czekam na nastepny
 
Ja mialam raz, 4dniowy:-pale kurcze nie wiem bo to moze bylo po tabletkach anty (nigdy wczesniej nie bralam, ale wiem ze plamienia moga wystapic:sorry:
 
Makta, Oli- kurcze, no właśnie nie wiem. :eek: Pytała czy karmię i jeśli tak, to mam się zgłosić dopiero wtedy, kiedy przestanę.:eek:
Póki co....nie są mi aż tak potrzebne...;-)..no ale .....;-)
 
reklama
Ja dostalam anty od gina, zaraz na pierwszej wizycie. Powiedzial, ze po cesarce nie moge zajsc w ciaze wczesniej niz za rok. Karmie piersia i biore cerazette czy jakos tak - bierze sie je bez przerwy - caly czas. Krwawien brak.
 
Do góry