reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Mój Rysio podnosi już głowę razem z barkami, przewraca się z brzucha na plecy, gaworzy a ostatnio daję słowo powieział "a ku ku" :szok: Jeśli chodzi o spanie to niestety nie przesypia bez jedzenia dłużej jak 4h:no: To i tak maksimum bo zwykle budzi się co 3 a o 5-6 rano jest juz wyspany.:zawstydzona/y:
 
reklama
Alex- właśnie widziałam na zdjęciu Twojego Rysia- prześlicznie trzyma główkę! Jestem w szoku, bo mój Borys to leniuch....:-D
 
UWAGA !!! Moje dziecko w dniu dzisiejszym przekrecilo sie z plecków na boczek i prawie spadlo na brzuszek :-) do tej pory tylko z brzuszka na boczek bo tak latwiej a dzis juz sie wysilil :tak:
 
Michal tez jak lezy na brzuchu ssie piache :-) i jak jej nie znajdzie to nie chce lezec i marudzi takze zeby polezal na brzuchu musi byc piacha w zasiegu jego ust :tak:;-)


Wczorj zauwazylam ze niunio reaguje juz na laskotki :tak: do tej pory jak go polaskotalam w nozke to tylko podkulal a teraz jak sie go laskocze po brzuszku czy pod paszkami smieje sie w glos i kuli :-D kosmicznie to wyglada jaki smieszny smiech ma :-D
 
a mój mały panicznie się wszystkiego boi:szok: np. ja kaszlnę, krzyknę to płacz niesamowity, wczoraj kąpałam go sama i tam szybko polałam go wodą :-( tak się darł ze takiego mokrego na ręce wzięłam i po kąpieli tylko główke zdąrzyłam ehhh

mój tez leiuch jeszcze się nie przewraca:sorry:
 
Syla - ja trzymałam małego na ręku i w kuchni coś mi spadło. Zrobił tak niesamowity wrzask- bidulek się wystraszył.... ;-)

Co do postępów to u nas nie ma mowy o przewracaniu się- bo chyba dużo ciałka kochanego na to nie pozwoli mu:-D:-D:-D. Zaczyna wkładać wszystko do buzi- a szczególnie rączki. Kciuka jak ssie to aż w drugim pokoju słychać:-D. A smoka wypluwa.... Chwyconą grzechotkę mocno trzyma w rączkach a wcześniej tego nie robił.
Aaaa..i postęp mamy taki...że zużywamy mniej pampersów..:-D..Jedziemy na rozm.3 a on chyba bardziej chłonny jest:-D.....
 
Pozwolicie że ja tak troche z innej beczki. Miałyście już okres po porodzie? Bo ja właśnie mam i jestem troche zdziwiona że tak szybko, bo przecież karmię tylko cycem.
 
reklama
Pozwolicie że ja tak troche z innej beczki. Miałyście już okres po porodzie? Bo ja właśnie mam i jestem troche zdziwiona że tak szybko, bo przecież karmię tylko cycem.

tak ja już dostałam:wściekła/y: masakra jakaś już 3 dzień ze mnie leci, a też karmię piersią:tak: po pierwszym porodzie dostałam po półtora roku:tak:
 
Do góry