reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

reklama
Moja niunia załapała słowo daj, i to nie tylko daje cos co trzyma akurat w raczce ale gdy sie jej powie przynies i powie lub pokaze co ma podac to potrafi ladnie przyniesc tez cos co lezy niedaleko niej :)
 
Mój Igorek chodzi już samodzielnie, tańczy do muzyki, Cieszy się jak baje ogląda, mówi ta-ta, ba-ba i ada (nie wiem czymu ale to jestem ja hehe ) cześć, daj, ide. Zaczepia kobiety jak idzie na spacerek sprząta zabawki swoje. Nie to Tak wszędzie go pełno. WIE gdzie są garnkii bardzo chętnie i często z nich korzysta A tak ogólnie to kochane te dziecko moje hehe
 
Mój Igorek chodzi już samodzielnie, tańczy do muzyki, Cieszy się jak baje ogląda, mówi ta-ta, ba-ba i ada (nie wiem czymu ale to jestem ja hehe ) cześć, daj, ide. Zaczepia kobiety jak idzie na spacerek sprząta zabawki swoje. Nie to Tak wszędzie go pełno. WIE gdzie są garnkii bardzo chętnie i często z nich korzysta A tak ogólnie to kochane te dziecko moje hehe

witaj w klubie ja też jestem ada nie wiadomo dlaczego(jeszcze do niedawna byłam ana) , zreszta Julia- siostra to tez ada.Kubuś też uwielbia tańczyć i ledwo sie obudzi podaje nam pilot z radia i pokazuje ,zeby włączyć muzykę i tańczy, niestety nie sprzata po sobie...
 
Henrietta, Ala pije bebilon pepti2. Na receptę - koszt około 10 zł, bez recepty około 23. Biegunka nie oznacza skazy. Jakby miał wysypkę to tak. Spróbuj mu poprostu podać inne mleko, albo preparat z HA. Trzymam kciuki!
A zdjęcia, niestety nie otwierają się.

zdjęcia wgrałam jeszcze raz i teraz chyba jest ok., jutro ide do lekarza to poprosze o recepte na bebilon, mały juz kiedyś go pił i jest znacznie lepszy w smaku niż nutramigen. Mały miał juz objawy skazy , szorstkie zaczerwienione łokcie , wysypka na skórze, ale takie objawy ma po kaszkach mlecznych, po bebiko, nanie i innych nic mu nie było, a teraz kiedy dam mu raz w/w mieszanki na drugi dzień jest średnio 8 kupek, od kilku dni jest zupełnie bez mleka i mlecznych przetworów i jest lepiej tzn. 2-3 normalne kupki. Jutro odbieram wyniki moczu i kału i zobaczymy co dalej, ale bardzo się boję ,żeby to nie było cos poważnego. Byłam u 5 róznych lekarzy i każdy mówi co innego.
 
Henrietta, bardzo Ci współczuje. Przeszłam przez to i wiem co czujesz. Poszukaj dobrego alergologa. Poczytaj też o AZS. Trzyma kciuki. Napewno będzie dobrze tylko musisz szybko dojść do tego co mu jest bo my się nie leczyliśmy tak jak potrzeba i skończyliśmy w szpitalu.
 
gratulacje dla wszystkich zdolniachów chodziaków i zęboli :-D
henrietta- u mnie podejrzewam też uczulenie na mleko krowie, też młoda ma takie malutkie szorstkie plamki na skórze więc i ja muszę odstawić nabiał. Szukam zamienników. Zresztą młodej do szczęścia mleko krowy nie jest niezbędne.
Natomiast dziewczyny dobrze prawią, do alergologa chyba trza :baffled:
 
reklama
Enka polecam panią pulmonolog dr Kędziorek ze szpitala MSWiA. To alergolog i pulmonolog. Podobnież bardzo dobra. Mi odpowiada i koleżanki dzieci wyleczyła z atopii. Nie wpycha bez potrzeby dzieciom lekarstw, od razu kieruje na testy z krwi, które są za darmo. No i co najważniejsze, gdy zaczyna się coś dziać można do niej podjechać bez zapisu, czas oczekiwania na wizytę krótki. Tylko tyle, że musisz mieć do niej skierowanie od pediatry ( do poradni pulmonologicznej).
 
Do góry