reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozterki ciężarnych Psiar :)

hehe pozory mu robią te uszolki :):). A wiesz kryzys zawsze przychodzi i to w każdej kwesti . Jako mamuśki też pewnie nie raz kryzysik przyjedzie... Tak to już jest niestety. Czasem się przelewa - życie :baffled:
 
reklama
Czasem się przelewa - życie :baffled:

i to jest chyba najlepsze możliwe określenie :-)

To skoro tak polecam to jeszcze polecę posłanie- kupiłam pierwszy raz ekoskórę sentiny i jestem zadowolona bardzo

53821a4b00170fbb4d5a69fa


SENTINA - ekskluzywne legowiska
 
mój Mały jamnik ma jakieś zapalenie ucha, muszę mu teraz zakraplać i ma tłuste włosy koło ucha :p poczekam jeszcze trochę i będzie trzeba zgodnie ze wskazówkami, wyprać jego posłanie no i ją też trzeba wyprać przed tym jak Mały się urodzi,
DSC_3126b.jpgDSC_3142a.jpg
pokazywałam ją już kiedyś, ale mam teraz takie aktualne zdjęcia :)) na pierwszym daje piątke :p
 
ja miałam dosyć prania i kupiłam z eko, miękka szmatka i jest czyste :)
Twój jamnik ma świetny kolor, marmurkowy :)

A to moje kudłacze z dziś i Cromas z Sebusiem :) Cromas wygląda jakby był nieszczęśliwy ale tak naprawdę był z siebie cholernie zadowolony heheheh

DSC02959.jpgDSC02953.jpgDSC03005.jpgDSC03010.jpgDSC030111.jpg
 
Ostatnia edycja:
A85- ale słodziaszek z tego twojego pieska!
Marcelinaa - jejku te pierwsze 2 zdjęcia mnie rozbroiły... cudne masz te psiaki... taka słodycz od nich bije ,że z chęcią bym je od razu przytuliła no i ostatnie zdjęcie WYMIATA :-D:-D:-D
 
Marcelina super fotki :-) A85, tez mialam kiedys jamnika ale krótkowłosego i rudego, więc czuje do tej rasy sentyment :-) sliczny piesek.
A oto moje bydlątko, choć w porównaniu z psami Marceliny to mój jest york :-D
boksio4.jpgboksio.jpgboksio3.jpg
 
Sliczny :-)
moj ma 9 lat, ale chyba go juz coś zżera, bo ma pełno takich małych guzków, wszak ciagle zachowuje sie jak szczeniak :-D wiec chyba nie cierpi z powodu tych guzkow. A wabi sie Bundy :-D All Bundy, jak go kupilam to w tv lecial serial "swiat według bundych" , a moj pies byl tak samo zakrecony jak tytulowy bohater serialu.:-D
 
reklama
hahah to widzę, że oba boksie mają/miały pomysłowe imiona :-D no te guzki to niestety częsta przypadłość boksiów i raczej smutno się kończąca :( ale 9 lat to bardzo ładny wiek..niestety bo rasa jako rasa jest właśnie schorowana i nie- długowieczna :( ale najważniejsze że się dobrze czuje :)
 
Do góry