reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

reklama
część, której potrzebuję kosztuje 69 zł!!!! :szok:
No to chyba kupię ten używany, a ten co mam wykorzystam jako części zapasowe :tak:
 
ja mam zamiar karmic chociaz do 6 miesiaca, ale piersia. jesli na początku coś nie wyjdzie to nie mozna sie poddawac. w końcu to najlepsze, co na początku mozemy dać - zdrowe mleczko i bliskość mamuni. zobaczymy jak będzie.


 
słyszałyście o tym, ze dziecko moze odmówić karmienia piersia po pewnym czasie? słyszałam cos takiego od jednej z mam, która powiedziała, ze jej corka po 2,5 miesiaca juz nie chciała piersi i musiała zacząc karmić z butelki.



 
Kochane róbcie co możecie żeby karmić piersią bo karmienie z butli jest przes... Całe to babranie się ze sterylizacją, rozrabianiem mieszanek, kłopot z każdym wyjściem, no bo jak rozrobić mleko np u lekarza w przychodni... Koszmar! W cycku zawsze świeże zawsze ciepłe, zawsze sterylne :) Zawsze macie je pod ręką :))

Aga
 
jak to w koncu jest z tym cycem - jesli chce gdzie wyjsc i zostawic małego to czy sciagajac jedzonko wczesniej do butelki nie ryzykuje tego ze maly nie bedzie chciał piersi pozniej moze? bo mu sie butla spodoba albo cos. mamy, ktore karmiły cycem - help need. jak sobie radziłyscie z tym.



 
nie moge bo ona jest za malutka i za slaba - +ale idzie jej coraz lepiej!! Dzisiaj juz sie przyssala, na razie tylko jeszcze nie kuma o co chodzi - bo jeszcze nic nie polecialo jej do buzi.

co do bulti i piersi - zalezy d oczego dizecko jest przyzwyczajone - jesli jest juz np dziecko ktore dobrze umie jesc z piersi i przyzwyczailo sie do tego to jedyne ryzyko ze nie bedize chcialo jesc z butli! Czasem dizeci placza i nie chca jesc mleka mamy z butli -ale to raczej starsze.

Aga
 
reklama
ja mam problem z karmieniem-lekarka przepisała mi bebilon 1,a ja mimo wszystko odciagam pokarm (bo chciałabym karmic piersia-ale nie wiem co z tego wyjdzie) przelewam do butli i daje na zmiane ze sztucznym-normalnie koszmar
 
Do góry