reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

mój też uwielbia krupniczek:tak:
ostatnio musiałam kupić butelke 330ml,
bo jak wieczorem dawałam mu pełne 260ml kaszy z małej bytli,
to wytrąbił jednym tchem i chciał więcej,
teraz 330ml starcza akurat i po wypiciu tej dawki o godz. 19.30
śpi do 8.00 bez dokarmiania i dopajania:tak:
 
reklama
U nas zupka błe (gęste ma być, albo nie je), większe kawałki ble (nadają się najwyżej do ozdabiania włosów mamy, pokoju i Opisa). Ech... I kupiłam jaja przepiórcze chyba. Podobno lepiej przyswajalne sa niż kurze, a na żółtko kurze nadal biegunka, niby nie dużo, raz czy 2 razy zrobi, ale lejące się okropnie, śmierdzące i nawet jak zaraz przewinę to kuperek czerwony i do leczenia smarowidełkami :-(. No i brak apetytu potem.
 
teraz 330ml starcza akurat i po wypiciu tej dawki o godz. 19.30
śpi do 8.00 bez dokarmiania i dopajania:tak:

Ale zazdroszcze.... :-)

My tez mamy butelke 330ml wlasnie z mysla o wieczornym mleku bo w tej mniejszej jak robilam 250ml to nie chcxialo sie dobrze rozmieszac...:dry:
 
myszko, ja ZAWSZE najpierw do butelki wlewam wode potem wsypuje mleko bo ja odwrotnie to się gluty robią nie do rozmieszania:tak:
 
A u nas wczoraj na śniadanie była wędlinka na kanapeczce i wcinał aby mu sie uszy trzesły. A na obiadek kasza gryczna z sosem i z mięskiem. Sos był z warzyw zmiksowanych i piers z kurczaka do tego. Tez mu smakowało.
 
Ja sie też zastanawiałam czy dwa mleka starczą bo czasem bym mu nie dała tej porcji o 16. Mleko jest u na srano ok 8, potem o 16 i na kolację przed 20 i z tej o 16 chętnie bym zrezygnowała , ale sie trochę boję. w sumie jak by wliczyć jeszcze nocnego cyca to by wyszło o jedno więcej ale ten cyc to jakby go nie było.
 
SIMAMA - ja oczywiscie tez tak robie ze zawsze wlewam najpierw wode a potem mleko, no ale jak mialam praktycznie do pelna w tej butelce 260ml to nic dziwnego ze sie nie chcialo wymieszac :-D
 
Zgred, co za godzina? Widzę, że nie tylko ja siedzę po nocach.

Hehe.. A wtedy to było tak że zasnęłam jak chciałam "na chwilkę" poseidzieć przy Ignaśku bo jakoś miał problem z zaśnięciem i obudziłam się właśnie chyba o 1 czy później wściekła że cąły wieczór straciłam i posiedziałam chwilkę na BB...

Aga
 
u nas dzisiaj pulpeciki mielone w sosie własnym speciall for Zu, marchewkan na ciepło, ziemniaczki z majerankiem i masłekiem. zjadła syćko.:-)
 
reklama
A u nas po kanapce z wędlinka była zielona kupa :-(
Gaal a jak dajesz drugie danie to zupke też? I ile? I jaką porcję ziemniaczków i marchewki zjada Zu? Ja jeszcze nie eksperymentowałam z drugim daniem temu się pytam.
 
Do góry