reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

Napisałam odnośnie tych herbatek granulowanych do serwisu Hipp i taką odpowiedź dostałam: "herbatki instant mogą być przygotowane poprzez zalanie ich zimną lub ciepłą wodą. Herbatki instant nie powinny być zalewane wrzącą wodą ani tym bardziej gotowane. Przy kontakcie ze wrzątkiem herbatki instant tracą swoje właściwości." Takze niestety mój pomysł z kisielkami na bazie herbatek nie wypalił :-p:sorry:
 
reklama
też wpadłam na ten genialny pomysł, ale tak sobie pomyślałam, ze cenne pierwiastki wyparuja:tak:. jednak i tak bym sprobowąła, a teraz to po co.:-D

kapsio w weekend jadł galaretkę z brzoskwiniami i bitą śmietanę i był zachwycony.:tak::-D
 
Jasio dzis jadl drozdzowke - wiem ze moze to nienajlepsze dla niego, no ale ja jadlam i co mialam zrobic jak patrzyl blagalnie???
No i zaczal jesc caly duzy (190g) sloik obiadkow - dzis krupniczek z Bobovity :-)
 
mysz kapsio juz z miesiac temu jadł drożdzowke, a potem pączka i nic mu nie było, a smakowało mu nieziemsko.trza dac trochę zakazanych owocow, bo kontakt z nimi i tak nieuchronny w przyszłosci. kapsio dzis robił mi awanture, ze jem bounty, a mu nie dam, wiec tez skubnął kapkę.
 
Moje dziecko tez wszytskiego musi sprobowac co my jemy, bo inaczej robi awanture, duzo juz jadl zakazanych rzeczy ale nie mam wyjscia, chyba ze jesc wtedy kiedy spi ;)
 
A Hania wcale nie je kanapek - czasami dostaje do ręki grzankę tylko z samym masełkiem albo i bez tego. Oprócz mleka, czy kleiku na mleku, zależy dostaje raz dziennie owoce (zwykle słoiczek) i raz dziennie obiadek warzywno-mięsny. No i żółtko od czasu do czasu.

Agnieszka
 
kurcze - bounty, drozdzowka, paczek - a ja sie przygotowywalam na reprymende niani za to ze mojemu synciowi do deserku biszkopty wkrusza :sorry:
 
kurcze - bounty, drozdzowka, paczek - a ja sie przygotowywalam na reprymende niani za to ze mojemu synciowi do deserku biszkopty wkrusza :sorry:

no coś ty! :-D
mój od biszkoptów jest wręcz uzależniony... ale nie daje mu więcej niż 4sztuki dziennie... ale wciąga je na raz :szok:
potam się tylko drze że jeszcze...:baffled:
 
reklama
joanko - kapsio tez je normalne biszkopty te lu petitki i to dośc długo juz je. i jak chce to mu daję wiecej. mysle, ze otyłosc mu nie grozi za rodzicami:-D
 
Do góry